Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Aleksandrów Łódzki

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Aleksandrów Łódzki

Pozycjonowanie
Aleksandrów Łódzki

Jakie są koszty

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Aleksandrowie Łódzkim

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy przez e-mail oraz telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od podstaw
 • dokładna analiza fraz
 • budowa struktury sklepu
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Trafiłeś na tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Aleksandrów Łódzki”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Aleksandrowa Łódzkiego, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Aleksandrowa Łódzkiego na słowa kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Twojej firmie.

Jeśli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy coś z tym zrobić. Napisz do nas, a przekonasz się, że to inni będą oglądać Twoje plecy! To jest idealny czas, byś wreszcie został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Aleksandrów Łódzki to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Aleksandrów Łódzki
pozycjonowanie stron Aleksandrów Łódzki

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, ale tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Aleksandrów Łódzki. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej informacji 

pozycjonowanie stron internetowych Aleksandrów Łódzki
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy wszelkie nowości w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Aleksandrowie Łódzkim
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Aleksandrowie Łódzkim
Ważne!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w sami, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Aleksandrów Łódzki
Kogo pozycjonujemy w Aleksandrowie Łódzkim?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Aleksandrów Łódzki

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Aleksandrów Łódzki
Projektowanie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Aleksandrowie Łódzkim - postaw na marketing internetowy!

Masz dylemat, czy zdecydować się na reklamę swojej firmy w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Witryny, które są na górze wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W szczególności, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Aleksandrowa Łódzkiego i okolic

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest idealne dopasowanie budżetu do aktualnych potrzeb promocyjnych. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy bez czekania zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które wyświetlają się zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Aleksandrów Łódzki, jest związane z narastającymi kosztami i większą ilością czasu, ale co najważniejsze należy to robić rozważnie. Mamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pozwalają osiągnąć sukces naszym Klientom. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Aleksandrów Łódzki najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. Początkowo trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Aleksandrów Łódzki. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za pozycjonowanie w Aleksandrowie Łódzkim? Aby dokładnie to zweryfikować, trzeba wziąć pod uwagę trzy czynniki – słowa kluczowe, naszą konkurencję oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, po to, aby dopasować te, które staną się najefektywniejsze oraz takie, które mają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chętnych skorzystania z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pojawienie się w SERPach dzięki dopasowaniu odpowiednich contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Ciebie też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego będzie płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji dopasowania zasięgu pokazywania się reklam lokalnie np. wykluczenie Aleksandrowa Łódzkiego i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google przed konkurencją. Gdy pokazujemy się na najważniejsze słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Aleksandrów Łódzki), z pewnością osiągniemy zwrot z kampanii.