⇒ Reklama Suwałki ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Suwałkach i okolicy

Jesteśmy agencją reklamy - na reklamie znamy się świetnie.

 

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki zakres usług marketingowych.
Żeby wybrać skuteczne działania marketingowe musimy poznać Twój biznes i jego konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co od nas chcesz, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Robimy to wszystko, by założony budżet został odpowiednio zaplanowany.

W Suwałkach, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurencja, w związku z tym trzeba myśleć dużo wcześniej i realizować nowe pomysły zanim konkurenci wpadną na myśl, by zacząć się promować. ;)

reklama Suwałki

Nasi klienci, wybierając reklamę, zwykle korzystają z:

  • Pozycjonowania strony ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Suwałkach

(cennik reklamy Suwałki)

Na to pytanie bardzo trudno udzielić odpowiedzi, bo to pytanie z serii "ile kosztuje fotel?", gdzie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i gdzie planujemy się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Suwałkach, który działa tylko w okolicy Suwałk ,a zasięg to tylko Suwałki i okolice - koszt marketingu rozpocznie się od 770 złotych / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Suwałk, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Suwałki i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duża firma np. z branży meblarskiej, którego biuro mieści się w Suwałkach ma już odmienną inną grupę odbiorców (działa globalnie, więc jego grupa odbiorców to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego kwota na ogólnopolską poprawę ruchu w serwisie będzie dużo większy - reklama globalna to minimum 6 890 zł / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien pokazać jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach działań reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Suwałk.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Suwałk, ale obecnie to nie jest żadne utrudnienie, nawet odwrotnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się firmy reklamowe tylko z sąsiedztwa, a głównym źródłem nowych kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazecie. Obecnie każdy ma telefon, email, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak ważny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy, by najszybciej jak to możliwe odpowiedzieć na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe dodatkowo testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci doceniają to rozwiązanie, ponieważ zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08