Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Dąbrowa Górnicza

Chcesz nawiązać współpracę z agencją z Dąbrowy Górniczej, która tworzy serwisy internetowe? Już nie musisz, bo masz nasz team! Responsywna strona internetowa to najlepszy sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Dąbrowa Górnicza

Strony internetowe
Dąbrowa Górnicza

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Dąbrowy Górniczej i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone zasady współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Dąbrowy Górniczej

Tworzenie serwisów internetowych Dąbrowa Górnicza to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i nowoczesna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować responsywną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, a także stworzenia treści.

Projektowanie stron Dąbrowa Górnicza

Dobrze przemyślana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy projektowaniu serwisów internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i dopytywać o szczegóły. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres działań.

Pozycjonowanie stron www i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (lub sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt zbudowania strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Serwisy www to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Przekonaj się, że budujemy skuteczne strony internetowe Dąbrowa Górnicza, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Dąbrowa Górnicza

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz mieć innowacyjną stronę internetową? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Dąbrowa Górnicza tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Dąbrowa Górnicza dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.
strony i sklepy internetowe Dąbrowa Górnicza

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny oraz utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za wykonanie strony z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest sporo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja interaktywna projektujemy serwisy, które są proste w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe angażują odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i intuicyjna strona www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów stroną świetnie dopasowaną do ich potrzeb — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami