Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Brzesko

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje transakcji tylko w internecie. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie platformy do sprzedaży zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zachęcamy do współpracy. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już wiele projektów sklepów dla Przedsiębiorców z całego kraju, a także z Europy.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w sieci!

sklepy internetowe Brzesko

Sklepy internetowe
Brzesko

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Istotne są także: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Raczej cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Brzesku

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Edycja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo prosta. Witrynę do sprzedaży tego typu prosto można dopasować do wybranych funkcji, sposobu płatności lub też opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to zalecamy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny system, który umożliwia łatwą edycję nawet w przypadku wielu kategorii produktowych.

sklepy internetowe Brzesko

Sklep www dopasowany do Twoich wymagań

Budowanie sklepu internetowego to proces złożony. Idealnie dopasowany sklep www wymaga kooperacji. Stworzenie layoutu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też dopasowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji i wprowadzeniu produktów następuje testowanie platformy do sprzedaży oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań omawiamy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy internetowe pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Brzesko

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Brzesku konkurencyjna firma pewnie inwestuje w jakość odnowienie albo budowanie sklepów internetowych, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach wyszukiwania Google. Przedstaw się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wymagań Klienta i potrzeb określonej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Zobacz, jakie to proste z dedykowanym sklepem online!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Handel w internecie nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeżeli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż pozostałe firmy, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię błyskawiczne efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Brzesku

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Brzesko

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala także na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy www Brzesko

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Brzesko

wygoda konsumentów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się przyjemne i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Brzeska i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu internetowego to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić potrzebne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Brzesko, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, natomiast dokładny budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania i sposobu działania konkretnej branży. Przede wszystkim trzeba skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Brzesko” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całej Polski szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w późniejszym czasie dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i komfortowa w obsłudze. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma też dobry wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu witryny internetowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować content, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Brzesko

Tworzymy intuicyjne sklepy z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek tworzymy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były w jednym miejscu.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować także możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami