Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Sokołów Podlaski

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko będzie Cię rozumiał, ale będzie też potrafił przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Sokołowie Podlaskim to nie tylko specjaliści, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy wynieść Twój biznes na wyższy poziom! Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem swoich Klientów.

Wszystko, co związane z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Rozpoczynając od przygotowania logotypu i stworzenia strony www na kampanii marketingowej przez SEO i prowadzenia konta na mediach społecznościowych oraz na pomocy technicznej kończąc.

agencja reklamowa Sokołów Podlaski

Agencja marketingowa
Sokołów Podlaski

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę www, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Social Media i kampanie płatne, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile kosztują działania marketingowe?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

W jakim czasie będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Trzeba wziąć pod uwagę, że decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować zaraz po starcie kampanii. Pozycjonowanie Sokołów Podlaski wymaga więcej czasu, jednak standardowo możemy zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji. Sprawimy, że Twoje Social Media odżyją i przyciągną potencjalnych Klientów. Wykonywane przez nas działania marketingowe mają doprowadzić do dwóch rzeczy – Twojego większego przychodu i nowych Klientów.

tworzenie stron internetowych

strony internetowe

budowa sklepów internetowych

sklepy internetowe

optymalizacja strony internetowej

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design agencji reklamowej

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

wsparcie na ich stronach internetowych

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe dla kampanii reklamowych

fotografia produktowa

materiały reklamowe do celów biznesowych

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing na stronach internetowych

Content Marketing

projekty graficzne w mediach społecznościowych

Projektowanie graficzne

kompleksowe usługi i kampanie reklamowe

Niestandardowe kampanie marketingowe? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Sokołowie Podlaskim – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie reklamowe są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Sokołów Podlaski

Jesteśmy 12-osobowym zespołem specjalizującym się w marketingu internetowym, który zawsze jest gotowy do działania. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowe usługi i rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa kont na mediach społecznościowych, jak i copywriting, materiały reklamowe, druk i wiele, wiele innych. Wspólnie stworzymy dla Twojej firmy strategię marketingową dopasowana do grupy docelowej. Tutaj wszystkie kampanie reklamowe są na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Sokołowa Podlaskiego współpracując z nami?

dobra agencja marketingowa Sokołów Podlaski

kompleksowe działania reklamowe

kompleksowa agencja marketingowa

szybki kontakt

agencja marketingu internetowego

skuteczność realizowanych działań

Agencja Interaktywna M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś lepszego niż standardowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci zabłysnąć na tle konkurencji, przykuje uwagę potencjalnych klientów i zapadnie w pamięć Klientom.

Dlaczego wybrać naszą Agencję Marketingową w Sokołowie Podlaskim?

Nieposkromiona kreatywność

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając nowatorską strategię marketingową, która wyróżni Twoją markę. Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie skutecznych kampanii.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko kampanii marketingowej. Dostarczamy kampanie reklamowe oraz widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci z chęcią będą wybierać. 

2

Elastyczność i dostępność agencji marketingowej

Marketing to ciągłe zmiany, a my jesteśmy elastyczni. Reagujemy błyskawicznie na wszelkie zmiany, aby nasze rozwiązania marketingowe zawsze odpowiadały aktualnym potrzebom rynku i Twojego biznesu. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś w Sokołowie Podlaskim czy na drugim końcu kraju, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie zdołał sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli szukasz budżetowych rozwiązań, zgłoś się po kampanie reklamowe do freelancera lub „agencji marketingowej” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na wynikach, dobrym kontakcie, pewności, że freelancer nagle nie zmieni profesji, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, pozostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Sokołów Podlaski ma zapewnić Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody rosnące z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak jak to tego doprowadzić.

kamapnie reklamowe w m16
pozycjonowanie sklepu internetowego

Twój Partner w biznesie

Nie wszystkie agencje marketingowe mogą się tym pochwalić. Nie tylko poznaliśmy potęgę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Sokołów Podlaski i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do docelowej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampanii.

agencja reklamowa - social media

Agencja marketingowa Sokołów Podlaski

Nasza agencja to nie tylko specjaliści, to również osoby, z kreatywnymi pomysłami, które są gotowe wykraczać poza utarte schematy i tworzyć strategie na wysokim poziomie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO przez pomoc w content marketingu po kreatywne kampanie online – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna online i offline. Bez względu na to, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z naszą agencją już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce zabłysnąć na tle konkurencji! Grupa składający się z ludzi chcących rozwijać Twój biznes i realizować strategie marketingowe będzie do Twojej dyspozycji! Pozyskiwanie nowych Klientów pozostaw nam!

Skontaktuj się z nami