Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza

Pozycjonowanie
Dąbrowa Górnicza

Jakie są koszty

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, do jakiego stopnia są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Kiedy efekty?

Jest to uzależnione od konkurencji i branży. Standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. W naszych narzędziach weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Dąbrowie Górniczej

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy przez e-mail, a także telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

 • projektowanie sklepów online od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1

Pozycjonowanie stron

 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2

Pozycjonowanie lokalne

 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Dąbrowy Górniczej, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Dąbrowy Górniczej na frazy kluczowe dotyczące pozycjonowania stron, to też będziemy również mogli pomóc Twojemu biznesowi.

W przypadku gdy konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to warto coś z tym zrobić. Napisz do nas, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia pora, byś wreszcie został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Dąbrowa Górnicza to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza
pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by skomponować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta – tak działa nasza agencja interaktywna Dąbrowa Górnicza. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza
Jak pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające rozwiązania jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie stron w Dąbrowie Górniczej
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza
Ważne!
W trakcie pracy z naszą agencją wymagamy czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w sami, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencji.
pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza

Kogo pozycjonujemy w Dąbrowie Górniczej?

Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po duże sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie stron w Dąbrowie Górniczej- postaw na marketing internetowy!

Nie wiesz, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to, by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak pokazać się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Dzięki trafnemu doborowi fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Dąbrowy Górniczej i okolic

Dzięki kampanii SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania często wymagają czasu, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, tzn. tych, które są tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza, jest powiązane z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić z głową. Dzięki wypracowanym przez lata standardom, możemy zdecydowanie poprawić pozycje Klientów, którzy się na nas zdecydowali, za czym idą wysokie sukcesy finansowe. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. Na początku kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Dąbrowa Górnicza. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę za usługę SEO w Dąbrowie Górniczej? Aby dokładnie to sprawdzić, należy wziąć pod uwagę trzy czynniki – frazy kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i starcie działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, po to, aby dopasować te, które staną się najbardziej efektywne i takie, które mają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojego biznesu. 

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na danym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pojawienie się w SERPach przez dopasowanie odpowiednich contentu. Założymy dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, dzięki możliwości dopasowania zasięgu wyświetlania reklam regionalnie np. wykluczenie Dąbrowy Górniczej i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google nad konkurencją. Gdy pokazujemy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza), na pewno uzyskamy zyski z kampanii.