Allegro Lokalnie - co to jest i jak może pomóc w reklamie?

Czas czytania: < 1 minuta

Allegro lokalnie można przyrównać do OLX (dawniej tablica.pl). Spółka Akcyjna Allegro, korzystając z dostępnych zasobów zrobiła po prostu oddzielny serwis umożliwiający zakupy osobom z okolicy. Z zasady ma to ułatwić dotarcie do lokalnych ogłoszeń, które teraz są zasłaniane falą produktów ze sklepów całej Polski.

Jak wykorzystać Allegro Lokalnie do działań reklamowych?

Dużą zaletą Allegro Lokalnie jest możliwość bezpłatnej publikacji ogłoszeń - oczywiście po wcześniejszej weryfikacji. Serwisy Allegro i Allegro Lokalnie są ze sobą połączone, dzięki czemu po publikacji swojego darmowego ogłoszenia na Allegro Lokalnie, pojawi się ono również w głównym serwisie.

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, ale masz możliwość odbioru osobistego, możesz wykorzystać Allegro Lokalnie do promowania własnych produktów. Wystarczy tylko, że Twoje produkty pasują do jednej z dostępnych w serwisie kategorii.

Prowadzimy kampanie reklamowe dla naszych Klientów, gdzie również wykorzystujemy allegro lokalnie i olx, jako dodatkowa forma promocji (wspierająca, a do tego darmowa), allegro lokalnie jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Każdy serwis musi się z czegoś utrzymywać, w przypadku wersji Allegro, za korzystanie z wersji Lokalnie nie jest pobierana opłata od publikacji ogłoszenia, natomiast od zakupu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, będziesz czuć się na pewno bezpieczniej przy płatności w porównaniu do OLX (gdzie samo OLX nie pośredniczy w płatności i nie daje gwarancji).

Rate this post