Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Siedlce

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Siedlce

Pozycjonowanie
Siedlce

Jaki budżet

Budżet jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, do jakiego stopnia są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Wszystko zależy od konkurencji i branży. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Siedlcach

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są przez e-mail, a także telefonicznie. Cenimy wygodę i szybkość działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury strony
 • pełna konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Znalazłeś się na tej stronie, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Siedlce”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Siedlec, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Siedlec w kategorii fraz kluczowych dotyczących pozycjonowanie stron, to też pomożemy Tobie.

Gdy konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy coś z tym zrobić. Napisz do nas, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś w końcu został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Siedlce to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Siedlce
pozycjonowanie stron Siedlce

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” nie jest trudno, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Siedlce. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron internetowych Siedlce
W jakim systemie pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające techniki jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Siedlcach
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, najczęściej zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Siedlcach
Ważne!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Siedlce
Kogo pozycjonujemy w Siedlcach?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po wielkie sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Siedlce

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Siedlce
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Siedlcach - postaw na marketing internetowy!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na reklamę swojego biznesu w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które są na górze wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W sytuacjach, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Przez odpowiedni dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Dzięki kampanii SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy od razu pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które są tuż pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Siedlce, wiąże się z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozsądnie. Mamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pomagają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Siedlce najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w naturalnych wynikach wyszukiwania, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Siedlce. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Siedlcach? Aby dokładnie to obliczyć, należy wziąć pod uwagę 3 zmienne – frazy kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dobrać te, które staną się najefektywniejsze i takie, które mają największy potencjał szybszego zysku dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z Twoich usług. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu odpowiednich contentu. Stworzymy dla Twojej firmy również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dopasowania zasięgu pokazywania się reklam lokalnie np. wyłącznie Siedlec i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google przed konkurencją. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Siedlce), na pewno zdobędziemy zwrot z kampanii.