Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Koszalin

Potrzebujesz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu online w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Koszalin

Pozycjonowanie
Koszalin

Jakie są koszty

Budżet jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie posiadamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to uzależnione od konkurencji i branży. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Koszalinie

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiane są przez e-mail oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów online od zera
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Wybierz naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Koszalin”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Koszalina, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Koszalina w kategorii fraz kluczowych dotyczących pozycjonowanie stron, to też pomożemy Twojej firmie.

Jeśli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Napisz do nas, po to, by inni oglądali Twoje plecy! To jest najwyższy czas, byś wreszcie został bardziej doceniony przez Google – pozycjonowanie stron www Koszalin to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Koszalin
pozycjonowanie stron Koszalin

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” jest łatwo, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Koszalin. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Koszalin
Jak wygląda nasza praca?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w SEO i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu działające techniki jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Koszalinie
Klarowna umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, w większości przypadków zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Koszalinie
Uwaga!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, jednak szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Koszalin
Kto powinien skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po potężne sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Koszalin

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Koszalin
Tworzenie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Koszalinie - postaw na marketing internetowy!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na promocję swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego użytkownicy czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w danym regionie. Dzięki trafnemu doborowi fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

W SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy bez czekania pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które są tuż pod płatnymi reklamami (Google Ads). Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Koszalin, wiąże się z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale co najważniejsze należy to robić z głową. Mamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pozwalają osiągnąć sukces naszym Klientom. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Koszalin najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Na początku trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w SERPach, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Koszalin. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę za usługę SEO w Koszalinie? Będzie to uzależnione od kilku zmiennych – słowa kluczowe, strony od konkurencji i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i starcie działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dobrać te, które będą najbardziej efektywne i takie, które mają największy potencjał większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu odpowiednich treści. Stworzymy dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie wyniku pod kątem konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego jest reklama płatna w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji określenia zasięgu pokazywania się reklam lokalnie np. wykluczenie Koszalina i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google przed stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Koszalin), na pewno możemy liczyć na zwrot z kampanii.