Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Kępno

Szukasz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu online w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Kępno

Pozycjonowanie
Kępno

Jaki budżet

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie frazy

Nie posiadamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od konkurencji i branży. Standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Kępnie

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia przeprowadzane są przez e-mail oraz telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Wybierz naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Kępno”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Kępna, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Kępna w kategorii słów kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojemu biznesowi.

Jeśli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, po to, by inni oglądali Twoje plecy! To jest idealny czas, byś w końcu został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Kępno to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Kępno
pozycjonowanie stron Kępno

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” jest łatwo, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zadania – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Kępno. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Kępno
Jak pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w SEO i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Kępnie
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Kępnie
Ważne!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Kępno
Kogo pozycjonujemy w Kępnie?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Kępno

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie działania jak: zakup linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Kępno
Projektowanie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Kępnie - postaw na marketing internetowy!

Nie wiesz, czy zdecydować się na reklamę swojego biznesu w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak pokazać się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki trafnemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Przewagą kampanii SEM jest idealne dopasowanie budżetu do aktualnych potrzeb promocyjnych. Efekty pozycjonowania często wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które znajdują się bezpośrednio pod reklamami płatnymi Google Ads. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Kępno, jest powiązane z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale przede wszystkim należy to robić rozsądnie. Za pomocą wypracowanych przez lata standardom, jesteśmy w stanie wyraźnie poprawić pozycje naszych Klientów, za czym idą wyraźne sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Kępno to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. Początkowo docieramy do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Kępno. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch na stronie wzrasta – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za usługę SEO w Kępnie? Do tego, by to sprawdzić, musimy wziąć pod uwagę 3 warunkowe – frazy kluczowe, naszą konkurencję oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dopasować te, które będą najbardziej efektywne oraz takie, które posiadają największy potencjał większych zysków dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie odpowiednich contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Ciebie też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, dzięki możliwości określenia zasięgu wyświetlania reklam lokalnie np. wykluczenie Kępna i sprawniejszemu pojawieniu się w wynikach wyszukiwarki Google przed konkurencją. Gdy pokazujemy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Kępno), na pewno uzyskamy zwrot z kampanii.