Pozycjonowanie Olsztyn

 
Szukasz agencji, która zajmie się pozycjonowaniem Twojej strony lub sklepu internetowego, prawda? Nie można było trafić lepiej, ponieważ pozycjonowanie stron www to nasza specjalność! Nie można było trafić lepiej!
Jeszcze nie mamy biura w Olsztynie, ale obsługujemy Klientów zarówno z Olsztyna jak i terenów całej Polski. Prowadzimy kampanie o różnej rozpiętości zasięgu, od pozycjonowania lokalnego np. optyka, którego maksymalny zasięg to wyłącznie Olsztyn, aż po duże przedsiębiorstwa o zasięgu globalnym.
Dziesięć lat doświadczenia w pozycjonowaniu pozwoliło nam wypracować standardy, które działają. W połączeniu z nieszablonowym podejściem do dalszej części realizowanych kampanii możemy pochwalić się świetnymi efektami, świetnym przykładem efektu naszej pracy jest to, że trafiłeś właśnie na naszą stronę przez frazę "Pozycjonowanie Olsztyn.
Opowiedz nam więcej o swoim biznesie, a my zrobimy resztę. Skorzystaj z formularza obok, lub wyceny w menu.

Napisz do nas!


   

  W każdym mieście, również w Olsztynie pojawia się konkurencja, której obecność w Google denerwuje. Najwyższy czas zaznaczyć, kto jest liderem swojej branży. Z nami dokonasz tego szybciej niż może Ci się wydawać - pozycjonowanie stron internetowych to strzał w 10!

  O pozycjonowaniu w Olsztynie słów kilka

  Jesteś mieszkańcem Olsztyna? Reklama internetowa to w tych czasach podstawa. Żadnych ograniczeń i limitów. Trafiasz do swoich Klientów ze wszystkich stron i to dokładnie w tym czasie, kiedy to ONI Cię szukają.
  Zajmujemy się pozycjonowaniem przedsiębiorstw z całej Europy (np. z Austrii), więc pozycjonowanie stron w Olsztynie to nie problem.
  Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę "pozycjonowanie Olsztyn", my natomiast nie jesteśmy z Olsztyna, nasze biuro mieści się na Śląsku. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję w Olsztynie w kategorii słów kluczowych dotyczących pozycjonowania stron internetowych, to z pewnością będziemy również mogli pomóc Twojej firmie.
  Jak pracujemy?
   
  Działamy według ściśle określonego harmonogramu , który przez ostatnie 10 lat naszej przygody z pozycjonowanie stron dopasowaliśmy do oczekiwań naszych, klientów oraz algorytmu Google. Oczywiście stale go udoskonalamy, dodając aktualizacje maksymalnie szybko po pojawieniu się informacji o zmianach algorytmu Google. Dzięki temu skuteczne techniki (po zakończeniu okresu testowego) szybko są wcielane w życie na obsługiwanych przez nas stronach. Wykonujemy audyt seo, który wskaże jakie poprawki musimy wprowadzić na stronę internetową aby wyświetlać się wyżej w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie stron internetowych ma jeden cel, zwiększyć twoją popularność co wiąże się z pozyskaniem nowych klientów.
  Przejrzysta umowa
   
  Każdą umowę zarówno na pozycjonowanie stron jak i Kampanię SEM od razu podpisujemy na czas nieokreślony z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia.
  Bez dodatkowych kosztów, bez "promocji", bez "dziwnych paragrafów".
  Działamy transparentnie, a nasza umowa ma tylko 4 strony napisane w prostym i zrozumiałym języku.
  Uwaga!
  Podczas współpracy z nami wymagamy czynnego zaangażowania w cały proces. Skuteczny marketing to nie tylko optymalizacja stron i kampanie, musimy również zadbać o kontakt z Klientami poprzez Social Media np. Facebook. Elementami technicznymi zajmiemy się w pełni samodzielnie, ale zawsze potrzebujemy informację o produktach / usługach, które generują największe zyski, największych konkurentach oraz szczere podsumowanie wcześniejszych prób pozycjonowania.
  Wszystko i tak wyjdzie podczas naszego pierwszego, dużego audytu, ale zwykle wolimy wiedzieć wcześniej na co zwrócić uwagę.
  O zakupie linków z allegro lub innych portali i tak się dowiemy :)
   
  Kogo pozycjonujemy w Olsztynie?
  Każdego, kto tego potrzebuje od palarni kawy aż po korporacje.
  Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania. Nic dziwnego, dziś wszyscy szukamy informacji w wyszukiwarce Google a dobrze wykonana strona i szybki kontakt przez Internet przyciąga potencjalnych Klientów jak magnes! O wiele prościej jest nam powiedzieć, kogo na pewno nie będziemy pozycjonować:
  konkurencję klienta z którym mamy podpisaną umowę na kampanię SEM.
  Każdy z naszych klientów ma wyłączność dla podanych fraz lub w przypadku dużych kampanii SEM na całą branżę.
  Przykładowo, jeśli obsługujemy taksówkarza z Olsztyna, to do momentu zakończenia umowy ta gałąź naszej agencji jest tylko i wyłącznie do jego dyspozycji. W tym wypadku nie ma znaczenia budżet, ani żaden inny czynnik więc pomoc w wyborze słów kluczowych zleć zaufanej agencji SEO, która posiada odpowiednie programy do sprawdzenia działań Twoich konkurentów.
  Ceny
   
  Wiele osób po wpisaniu frazy w Google "Pozycjonowanie stron internetowych Olsztyn" pierwsze, czego się obawia to ceny tej usługi. Zależy to od bardzo wielu różnych czynników i może się zacząć już od 240 zł netto za miesiąc (zwykle dla firm z Olsztyna o zasięgu kilku kilometrów), lub od kwot cztero / pięcio cyfrowych (dla przedsiębiorstw z siedzibą w Olsztynie, ale o zasięgu ogólnopolskim i sklepów internetowych). Na cenę pozycjonowania strony internetowej składa się zakres działań takich jak: kupno linków, marketing szeptany, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.
  Co jeszcze?
  Po trafieniu na naszą piękną stronę z frazy "Pozycjonowanie Olsztyn" sądzimy, że jesteś zainteresowany właśnie tą usługą na swojej stronie, a jeśli jej jeszcze nie masz jako agencja marketingowa - zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron to nasza specjalność. Lub poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie było czystą przyjemnością. Aby wykonać skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, wcześniej wykonujemy audyt SEO, który pokaże co możemy poprawić aby strony wyświetlały się wyżej w wyszukiwarce Google np.zmienić treści lub wybór słów kluczowych. Oferta pozycjonowanie stron dzięki swojej skuteczności jest jedną z najczęściej wybieranych form reklamy marketingu internetowego.
  Pozycjonowanie stron internetowych, które są sklepami warto zacząć od sprawdzenia działań konkurencji, aby uniknąć częstych błędów oraz zyskać konwertujący ruch. Należy pamiętać, że pozycjonowanie lokalne dla sklepu internetowego oferującego produkty z wysyłką jest niezbyt dobrym pomysłem. Marketing sklepów internetowych nie tylko zwiększy sprzedaż, ale również zbuduje grono potencjalnych klientów, czyli osób już wyszukujących Twoich usług. Najszybciej możesz do nich dotrzeć poprzez reklamę w Social Media, która sprawi, że Twoja firma stanie się rozpoznawalna.

  Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie?

  Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

  Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

  Lokalne pozycjonowanie, czyli jak skutecznie pozycjonować w Olsztynie?

  Obecność w wynikach wyszukiwania Google na określone frazy kluczowe nie zawsze powoduje poprawę sprzedaży - niestety, przyjmijmy za przykład frazę "Pozycjonowanie stron internetowych Olsztyn", po dokładnej analizie, można dojść do wniosku, że jest ona nieopłacalna, ponieważ bardzo niewiele jest dokładnie takich wyszukań. Nam bardzo zależy na skutecznym pozycjonowaniu, czyli przede wszystkim skupieniu się na hasłach, które generują ruch, tak więc wybraliśmy frazę "Pozycjonowanie Olsztyn, zauważ, że obcięliśmy z frazy dwa słowa, które kompletnie by nie przyniosły żadnych korzyści. Teraz weźmy pod lupę przykład z całkowicie innej branży. Co z tego, że działa "pozycjonowanie lokalne", a na frazę "tani i polecany stomatolog w Olsztynie" zajmujesz wysokie pozycje? Jak dużo osób wyszukuje miesięcznie takiej frazy i czy będą zainteresowani skorzystaniem z Twoich usług? Aby wybrać właściwe frazy zawsze należy sprawdzić ich wartość, zobaczyć na jakich słowach skupia się konkurencja, co w Google Ads generuje kliknięcia w rejonie Olsztyn. Dopiero po tak wielu działaniach można zacząć "ustawiać się" i optymalizować pod konkretne słowa kluczowe. Tu nie ma miejsca na brak współpracy i zlecenie wszystkiego nam. Podczas wyboru słów kluczowych musimy mieć stały kontakt, żeby wybrać te które będą najskuteczniejsze.

  W zakresie pozycjonowania zapewniamy:
  dobór i analiza słów kluczowych dopasowana pod Twoją branżę i upodobania,
  stosowanie sprawdzonych i skutecznych działań wypracowanych na przestrzeni lat oraz na bieżąco uaktualnianej wiedzy.

  Przez ostatnie 4 lata sumiennie pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najbardziej niespodziewanym dla nas oczekiwaniom naszych klientów. Otworzyć {"agencję SEO"||Agencję" zajmującą się pozycjonowaniem stron internetowych, jest prosto, zebrać pare osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, ale taka "agencja" nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, przebywającego ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz tanich usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "Agencji SEO" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię zostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych już 10 lat - zaufaj nam, specjalistom.

  Interesują Cię jednak szybkie efekty?
  Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
  Jednak najbardziej opłacalnym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
  Czym jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

  Najczęściej zadawane pytania przez
  Klientów z Olsztyna i okolic

   

  Dlaczego obecnie nie warto skupiać się na pojedynczych frazach, a patrzeć na widoczność serwisu?

  Główne słowa kluczowe są ważne, ale tych mniej popularnych jest dużo więcej, a do tego znacznie prościej się na nie pojawić. Łatwiej jest pojawić się na 100 słów które mają niską konkurencję, są dokładniejszymi zapytaniami i mają średnio 150 kliknięć w miesiącu, niż jednym głównym, które może maksymalnie wygenerować 50 kliknięć. Ta podstrona jest świetnym przykładem, nie skupiamy się na głównej frazie “pozycjonowanie Olsztyn”, ale przede wszystkim na pobocznych “pozycjonowanie stron Olsztyn”, “pozycjonowanie stron Olsztyn cennik” itd, hasło “pozycjonowanie Olsztyn” jest tylko przy okazji.


   

  Ile trzeba czekać na efekty z pozycjonowania?

  Na czas w jakim pojawią się efekty pozycjonowania wpływa wiele czynników, mamy przypadki, gdzie po optymalizacji i dołożeniu contentu pozycje poprawiły się w około 15 min (tak, piętnaście minut), ale dla trudnych fraz to jest nawet rok walki o TOP 10 (branża medyczna i motoryzacyjna na rynku polskim i słowackim).


   
  {

  Mam starą stronę, czy może być pozycjonowana?

  Zwykle stara strona oznacza, że nie jest responsywna (ciężko ją obsłużyć przez telefon) - a to powoduje znaczny spadek kontaktów, więc nawet jak pozyskamy użytkowników, to przeważająca część wyjdzie rozczarowana trudnością związaną z przeglądaniem serwisu. Stare strony zawsze muszą przejść nasz audyt i zwykle wymagają odświeżenia, żeby pozyskany ruch faktycznie był odpowiednio kaloryczny (czyt. zachęcał do kontaktu).|

  Moja strona była wcześniej pozycjonowana, ale zniknęła z Google, co teraz?

  Gratulacje, najprawdopodobniej ten serwis mógł zostać zafiltrowany. Oczywiście zajmujemy się naprawą tego problemu, ale to wymaga przygotowania sporego audytu SEO i analizy linków. Sprawdzimy co “agencja seo” narobiła i postaramy się to odkręcić.|

  Oprócz pozycjonowania w Olsztynie, chcę pojawić się w wyszukiwarce Google całej Polski, czy jest to wykonalne?

  Czy SEO oznacza to samo co pozycjonowanie?

  SEO optymalizacja (ang. search engine optimization), która jest bardzo istotna przy pozycjonowaniu strony internetowej, ale jest tylko jednym z jej elementów, kolejne to linkbuilding, copywriting i data driven.

   

  Jak działa pozycjonowanie?

  Pozycjonowanie stron to przede wszystkim polepszenie widoczności strony / sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które są zaraz pod płatnymi reklamami (Google Ads). Skuteczne pozycjonowanie wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale przede wszystkim należy to robić rozważnie. Nie jesteśmy szamanami, którzy w swojej pieczarze siedzą zgarbieni cicho chichocząc pod nosem, w magiczny sposób wpływając na pozycje. Mamy swoje, wypracowane latami, sposoby, które pozwalają osiągnąć sukces naszym klientom. Pora zająć się również Twoim biznesem!


   

  Jak pozyskać nowych Klientów z całej Polski?

  W pierwszej kolejności należy poświęcić uwagę na dobór odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Olsztyn” - pozycjonowanie lokalne – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do Klientów z całej Polski szukających wybranych usług i produktów. Każdy serwis, zarówno strona jak i sklep internetowy potrzebuje szczegółowej analizy, ponieważ skuteczne pozycjonowanie strony internetowej było faktycznie skuteczne, konieczne jest spełnienie wszystkich wytycznych od Google. Audyt SEO to nieodzowny element każdej dobrej kampanii SEO. Chcesz jeszcze bardziej zwiększyć ruch na stronie? Skorzystaj dodatkowo z kampanii Google Ads (dawniej AdWords).

   

  Lokalne pozycjonowanie (SEO) Olsztyn

  Pozycjonowanie lokalne wykonuje każda agencja SEO, a najlepsze efekty można zauważyć dla branż usługowych. Prowadząc działalność o zasięgu lokalnym np.: restaurację, warsztat samochodowy, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Wspomożeniem kampanii pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), poprzez określenie obszaru wyświetlania reklam na rejon np. wyłącznie Olsztyna sprawia, że w szybkim tempie pojawisz się w wynikach wyszukiwarki Google nad konkurencją oraz szybciej pozyskasz nowych klientów.

  Pozycjonowanie lokalne to wiele działań, których najważniejszym zadaniem jest wpłynięcie na wyniki wyszukiwania w sposób, który pozwoli wyświetlić Twoją stronę internetową w Google na jak najwyższych pozycjach dla zapytań lokalnych (np. fryzjer Olsztyn, mechanik Olsztyn, dobry dentysta w Olsztynie). Efektem, pozycjonowania lokalnego, w tym przypadku frazą "Pozycjonowanie Olsztyn" jest właśnie ta strona internetowa oraz to, że w nią kliknąłeś i zainteresowała Cię jej zawartość i ciekawa oferta.


   

  Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych jest potrzebne?

  Marketing internetowy to nie tylko projektowanie stron www, aby strona dotarła do jak największej liczby ludzi potrzebny jest proces pozycjonowania strony. O polepszenie jej widoczności dba nasz dział SEO. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce , jeżeli Twoja strona będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania - z pewnością przykujesz uwagę Klienta, dokładnie tak, jak my przyciągnęliśmy twoją uwagę gdy wpisałeś do wyszukiwarki Google frazę "Pozycjonowanie Olsztyn" - to jest właśnie efekt końcowy procesu jakim jest pozycjonowanie stron internetowych :). Do monitorowania pozycji używamy najlepszych narzędzi np. Google Analytics, które pokazuje jak każdego dnia jak zmienia się pozycja w wyszukiwarce Twojej witryny. Google Analytics jest bardzo rozbudowanym narzędziem, który zdecydowanie ułatwia reklamę osobom stawiającym na marketing internetowy. Na efekty pozycjonowania stron internetowych ma wpływ zbiór czynników: optymalizacja SEO, content marketing, słowa kluczowe, czas ładowania strony internetowej. Pozycjonowanie stron internetowych staje się prostsze, gdy są spełnione wytyczne Googla. Z tego powodu tworzenie stron lepiej skonsultować z agencją marketingową, najlepiej taką, która posiada swoją własną stronę, na której właśnie jesteś, ponieważ wtedy będziesz miał pewność, że optymalizacja pod frazę "Pozycjonowanie stron Olsztyn" wyszła nam wręcz idealnie :)

  JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

  Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
  aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

  UCZESTNICZYLIŚMY W :
   

  Zaufali
  nam