Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Ostróda

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Ostróda

Pozycjonowanie
Ostróda

Jakie są koszty

Koszt kampanii jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie frazy

Nie mamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Ostródzie

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiamy drogą mailową, a także telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Wybierz naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Ostróda”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Ostródy, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Ostródy na frazy kluczowe dotyczące pozycjonowania stron, to też będziemy mogli pomóc Twojej firmie.

Jeśli konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Napisz do nas, a zobaczysz, że to inni będą oglądać Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś w końcu został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Ostróda to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Ostróda
pozycjonowanie stron Ostróda

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, jednak tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Ostróda. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Ostróda
Na co możesz liczyć?

Śledzimy wszelkie nowości w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające techniki jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Ostródzie
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Ostródzie
Uwaga!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Ostróda
Kogo pozycjonujemy w Ostródzie?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Ostróda

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie działania jak: kupno linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Ostróda
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Ostródzie - postaw na marketing w sieci!

Masz dylemat, czy zdecydować się na reklamę swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego użytkownicy czerpią wiedzę o produktach i usługach. Witryny, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. Szczególnie, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Dzięki odpowiedniemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Ostródy i okolic

W SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy bez czekania pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które znajdują się bezpośrednio pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Ostróda, wiąże się z narastającymi kosztami i większym nakładem czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić z głową. Mamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pozwalają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Ostróda to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Ostróda. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch na stronie wzrasta – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Ostródzie? Aby dokładnie to zweryfikować, należy wziąć pod uwagę trzy zmienne – frazy kluczowe, naszą konkurencję oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań wybieramy więcej słów kluczowych, żeby dobrać te, które staną się najbardziej efektywne i takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: restaurację, warsztat samochodowy, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chętnych skorzystania z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu wartościowych contentu. Stworzymy dla Ciebie również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, dzięki możliwości dopasowania zasięgu wyświetlania reklam regionalnie np. wykluczenie Ostródy i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google przed konkurencją. Gdy pokazujemy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Ostróda), na pewno osiągniemy zyski z kampanii.