Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Mława

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do Klientów z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie sklepu internetowego zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy ze Śląska, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już wiele projektów stron dla firm z całego kraju, a także z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojej firmy w sieci!

sklepy internetowe Mława

Sklepy internetowe
Mława

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Istotne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby artykułów. Zwykle cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Mławie

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Integracja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu bez problemu można dopasować do wybranych funkcji, metod płatności czy opcji dostawy.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To nowoczesny system, który pozwala na prostą edycję nawet w przypadku wielu serii produktów.

sklepy internetowe Mława

Sklep internetowy dostosowany do Twoich wymagań

Projektowanie sklepu online to proces złożony. Dedykowany sklep www wymaga współpracy naszych specjalistów z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz zaproponowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji oraz wprowadzeniu produktów następuje testowanie sklepu www oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy e-commerce umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Mława

Sklepy internetowe — najważniejsze informacje

W Mławie Twoja konkurencja z pewnością inwestuje w jakość odświeżenie albo tworzenie witryn www, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Pokaż się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do oczekiwań właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Sprawdź, jakie to łatwe z innowacyjnym sklepem online!

Budowa sklepów internetowych to nie wszystko

Handel online nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz ekspresowych efektów? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Mławie

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co poprawia widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Mława

mechanizacja procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala również na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Mława

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Mława

wygoda konsumentów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Mławy i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu online to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Mława, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, natomiast dokładny budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od zasięgu oraz specyfiki konkretnego rynku. Po pierwsze należy skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Mława” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać nowych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w późniejszym czasie dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i komfortowa w obsłudze. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma też dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu sklepu internetowego Klient otrzymuje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, zmieniać content, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Mława

Tworzymy intuicyjne portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy internetowe zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do sprawdzenia.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy też możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami