Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nawet jeśli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online umożliwia dotarcie do osób z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje transakcji tylko w internecie. Zadbaj o dobry start. Stworzenie platformy sprzedażowej zleć specjalistom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zachęcamy do współpracy. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już bardzo dużo projektów platform dla Przedsiębiorców z całej Polski, a także z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Nowy Dwór Mazowiecki

Sklepy internetowe
Nowy Dwór Mazowiecki

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Istotne są także: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Zazwyczaj cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Nowym Dworze Mazowieckim

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo prosta. Witrynę do sprzedaży tego typu prosto można dostosować do konkretnych funkcji, metod płatności lub też opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny moduł, który umożliwia łatwą edycję nawet w przypadku różnych kategorii produktowych.

sklepy internetowe Nowy Dwór Mazowiecki

Sklep www dopasowany do Twoich oczekiwań

Budowanie sklepu online to skomplikowany proces. Nowoczesny sklep internetowy wymaga kooperacji. Wykonanie projektu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz zaproponowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnego widoku i wprowadzeniu produktów następuje testowanie platformy do sprzedaży oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy internetowe umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Nowy Dwór Mazowiecki

Sklepy internetowe — najważniejsze informacje

W Nowym Dworze Mazowieckim Twoja konkurencja pewnie inwestuje w jakość odświeżenie albo tworzenie serwisów www, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Przedstaw się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do oczekiwań Klienta i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Sprawdź, jakie to proste z responsywnym sklepem e-commerce!

Budowa sklepów internetowych to nie wszystko

Handel w internecie nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż pozostałe firmy, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię błyskawiczne efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Nowym Dworze Mazowieckim

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co zwiększa widoczność Twojego sklepu www.

sklepy Nowy Dwór Mazowiecki

usprawnienie procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Nowy Dwór Mazowiecki

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Nowy Dwór Mazowiecki

komfort konsumentów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeśli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie internetowym, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu www to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Nowy Dwór Mazowiecki, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, jednak dokładny budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania i sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim należy skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Nowy Dwór Mazowiecki” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do nowych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i wygodna w obsłudze. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma też pozytywny wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu sklepu internetowego Klient otrzymuje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać content, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Nowy Dwór Mazowiecki

Budujemy intuicyjne portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo tworzymy sklepy www zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne informacje były proste do sprawdzenia.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować też możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami