ᐅ Sklepy internetowe Warszawa ❤ projektowanie sklepów e-commerce ⇐
parallax background

Sklepy internetowe Warszawa


Pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojej firmy w sieci?

Współpracuj z naszym zespołem. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie dopięliśmy już bardzo dużo sklepów dla klientów z całej Polski, a nawet z Europy.
Koszt podstawowego sklepu online to 2500zł netto. Wrażenia klientów? Niezapomniane! :)


Odezwij się do nas!

Sklepy WWW to nasza specjalność, zobacz ostatnio wykonane realizacje i skontaktuj się prędko!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje budowa w Warszawie?
Koszt sklepu internetowego przede wszystkim jest uzależniony od skomplikowania struktury i dodatkowych rozszerzeń. Podstawowa kwota za sklep internetowy to koszt 2 500 zł netto. W tej kwocie otrzymasz nowoczesny, responsywny, z systemem zarządzania treścią i wyjątkowy wygląd.
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep online jest konieczny?
Aktualnie sklepy online to główne miejsce kontrahentów. W Warszawie konkurencja nie śpi i z pewnością zainwestowała już w odnowienie lub projektowanie sklepu, jeśli jeszcze podchodzą do tematu marketingu internetowego tak jak Ty wcześniej, to tym bardziej najwyższa pora ich wyprzedzić. :) Pokaż swoją firmę z najlepszej strony!
3Warszawa jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Bułgaria, a dla klientów z Bułgarii również tworzyliśmy strony i sklepy www:) W dzisiejszych czasach wystarczy dobry Internet i e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Lublinie, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Lublina (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Warszawie, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja