Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Warszawa

Nawet jeśli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie sklepu internetowego zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do współpracy. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów sklepów dla firm z całego kraju, a także z Europy.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojej firmy w sieci!

sklepy internetowe Warszawa

Sklepy internetowe
Warszawa

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są również: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby produktów. Zwykle cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Warszawie

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo prosta. Sklep tego typu prosto można dostosować do konkretnych funkcji, metod płatności lub też form dostawy.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny system, który umożliwia prostą obsługę nawet w przypadku różnych serii produktowych.

sklepy internetowe Warszawa

Sklep www dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu online to proces złożony. Oryginalny sklep www wymaga kooperacji. Stworzenie projektu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz dopasowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu i dodaniu produktów czas na testowanie sklepu www oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań omawiamy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy online pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Warszawa

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Warszawie konkurencyjna firma z pewnością inwestuje w jakość odnowienie czy też tworzenie serwisów online, a jeżeli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach organicznych. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy online zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Sprawdź, jakie to banalnie proste z nowoczesnym portalem do sprzedaży!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do skorzystania z naszego sklepu. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wymogi Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep www będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na ekspresowych efektach? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Warszawie

dotarcie do nowego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa widoczność Twojego sklepu www.

sklepy Warszawa

usprawnienie procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala również na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Warszawa

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Warszawa

komfort konsumentów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się przyjemne i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Warszawy i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu www to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Warszawa, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, ale szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania i sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim należy skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Warszawa” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i komfortowa w obsłudze. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu witryny sprzedażowej Klient otrzymuje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Warszawa

Budujemy intuicyjne portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne informacje były proste do znalezienia.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować także możliwość wykupienia planu supportowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami