⇒ Reklama Warszawa ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Warszawie i okolicy

Jesteśmy agencją reklamy - na samej reklamie znamy się jak mało kto.

 

W ofercie posiadamy bardzo szeroki zakres usług reklamowych.
Aby wybrać dla Ciebie najlepsze działania reklamowe potrzebujemy poznać Twoją firmę i jego konkurencję. Jeśli masz już w głowie praktycznie wszystko co chcesz zrobić, to świetnie, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Zrobimy to wszystko, by założony budżet został idealnie zaplanowany.

W Warszawie, tak jak w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, dlatego musisz myśleć dużo wcześniej i realizować pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na pomysł, aby zainwestować w marketing. ;)

reklama Warszawa

Klienci, decydując się na reklamę, najczęściej wybierają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Warszawie

(cennik reklamy Warszawa)

Na te pytanie bardzo trudno udzielić odpowiedzi, przede wszystkim dlatego, że to pytanie z serii "ile kosztuje odkurzacz?", na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i w jakich miejscach planujemy się reklamować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Warszawie, który działa tylko w okolicy Warszawy ,a jego obszar działania to jedynie Warszawa i okolice - cena marketingu zacznie się od 970 złotych / miesięcznie. Dla naszego przykładowego dentysty z Warszawy, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Warszawa i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duża firma np. z branży medycznej, którego siedziba mieści się w Warszawie ma zupełnie inną grupę docelową (działa globalnie, więc grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), w związku z czym budżet na globalną poprawę ruchu w serwisie będzie o wiele większy - reklama globalna to koszt minimalny 3 880 zł / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien pokazać jaka jest różnica w kwotach i obszarach działań reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Warszawy.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Warszawy, ale obecnie to nie jest utrudnienie, wręcz odwrotnie! Nasze biuro mamy w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, kiedy marketingiem zajmowały się firmy marketingowe tylko z sąsiedztwa, a głównym źródłem pozyskania nowych kontrahentów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Teraz każdy ma komórkę, pocztę e-mail, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi klientami to żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak ważny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy, by najszybciej jak to możliwe odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe dodatkowo testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci doceniają to rozwiązanie, ponieważ podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08