⇒ Reklama Warszawa ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Warszawie i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową - na reklamie znamy się jak mało kto.

 

W ofercie posiadamy bardzo szeroki zakres usług marketingowych.
Żeby dobrać dla Ciebie najlepsze działania marketingowe potrzebujemy poznać Twój biznes i konkurentów. Jeśli masz już zaplanowane wszystko co od nas chcesz, to świetnie, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Robimy to wszystko, by założony budżet został idealnie zagospodarowany.

W Warszawie, jak i w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurencja, więc trzeba myśleć wcześniej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurenci wpadną na pomysł, aby zainwestować w reklamę.

Dobrze wykonana strona internetowa to podstawa reklamy firmy. Oferta może pokazywać przykładowe realizacje i projekty, które pokażą Twoją markę z najlepszej strony! Skuteczna reklama przyciągnie Klienta, ale to Ty musisz zadbać o szybki kontakt, aby go zatrzymać.
W przypadku gdy posiadamy firmę na miejscu, warto zdecydować się również na tradycyjne formy reklamy. Jako agencja reklamowa realizujemy kompleksowe usługi reklamowe np. oklejanie witryn, szyldy reklamowe, projekty graficzne, tablice reklamowe, oklejanie samochodów.

Aby Twoja siedziba wyróżniła się wśród uliczek, ciekawym rozwiązaniem jest reklama zewnętrzna. Nasi Klienci najczęściej kupują: banery reklamowe, kasetony reklamowe, reklamy świetlne, tablice reklamowe. Warto wiedzieć, że najskuteczniej uwagę naszego klienta przyciąganie reklama świetlna. Jest to jedna z najczęściej wybieranych form działań reklamowych. Sprawdzi się jako element dekoracji np. świecące litery przestrzenne.
reklama Warszawa

Klienci, wybierając reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Warszawie

(cennik reklamy Warszawa)

Na to pytanie wyjątkowo trudno udzielić odpowiedzi, bo te pytanie z serii "ile kosztuje telewizor?", na które nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i gdzie planujemy się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Warszawie, który działa lokalnie ,a obszar działania to jedynie Warszawa oraz najbliższe okolice - cena reklamy zacznie się od 9450 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Warszawy, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Warszawa i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z copywritingiem. Reklama wizualna sprawi, że Klienci będą kojarzyć firmę z jej reklamą np. podświetlane litery na banerze reklamowym przy lokalnym przystanku autobusowym.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży motoryzacyjnej, którego siedziba mieści się w Warszawie ma już odmienną inną grupę docelową (działa globalnie, więc jego grupa odbiorców to cała Polska, a nawet Europa lub świat), dlatego budżet na ogólnopolską poprawę sprzedaży będzie dużo większy - reklama globalna zaczyna się koszt minimalny 5 330 zł / miesięcznie.

Propozycje cenowe to jedynie przykład, który ma pokazać jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach działań marketingowych. Coraz więcej osób wyszukuje agencje reklamowe Warszawa, nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Warszawy.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Warszawy, ale w dzisiejszych czasach to nie jest żadne ograniczenie, nawet przeciwnie! Nasze biuro mamy w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy marketingiem zajmowały się agencje marketingowe tylko z sąsiedztwa, a źródłem zdobycia nowych klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazeach. Teraz każdy ma telefon komórkowy, e-mail, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi klientami to żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Wiemy jak istotny jest stały kontakt z klientami, w związku z tym dbamy, by najszybciej jak się da odpowiedzieć na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi klienci cenią sobie te podejście, gdyż w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08