⇒ Reklama Sośnicowice ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Sośnicowicach i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową i na kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W ofercie mamy ogromnie szeroki wachlarz działań marketingowych.
Aby dobrać dla Ciebie najlepsze działania reklamowe musimy poznać Twój biznes i konkurencję. Jeśli masz już w głowie wszystko co od nas wymagasz, to super, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najlepszy. Wszystko to zrobimy, by założony budżet został idealnie zagospodarowany.

W Sośnicowicach, tak jak w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, więc trzeba myśleć szybciej i realizować pomysły zanim konkurencja wpadnie na myśl, by zainwestować w promocję. ;)

reklama Sośnicowice

Większość naszych klientów, wybierając reklamę, zwykle korzystają z:

  • Pozycjonowania w Google,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Sośnicowicach

(cennik reklamy Sośnicowice)

Na te pytanie ogromnie ciężko odpowiedzieć, ponieważ to pytanie z serii "ile kosztuje fotel?", gdzie nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i w jakich miejscach planujemy się reklamować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Sośnicowicach, który działa tylko w okolicy Sośnicowic i obszar działania to tylko Sośnicowice oraz najbliższe okolice - koszt promocji rozpocznie się od 980 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Sośnicowic, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Sośnicowice i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duża firma np. z branży meblarskiej, którego firma jest w Sośnicowicach ma już odmienną odmienną grupę klientów (działa globalnie, więc jego grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), w związku z czym kwota na globalną poprawę widoczności będzie o wiele większy - reklama globalna zaczyna się minimalny 6 690 zł / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien pomóczobrazować jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach kampanii marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu marketingowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Sośnicowic.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Sośnicowic, ale w dzisiejszych czasach to nie jest utrudnienie, wręcz przeciwnie! Biuro mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy promowaniem zajmowały się firmy marketingowe tylko w okolicy, a źródłem pozyskania nowych klientów była poczta pantoflowa i reklamy w gazecie. Obecnie każdy ma telefon komórkowy, pocztę email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście nie problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak istotny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy o to, aby najszybciej jak się da odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe dodatkowo testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi klienci doceniają to rozwiązanie, gdyż zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03