⇒ Reklama Sośnicowice ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Sośnicowicach i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową - na kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W ofercie mamy bardzo szeroki zakres działań marketingowych.
Żeby dobrać najlepsze działania marketingowe musimy poznać Twój biznes i jego konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co chcesz zrobić, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tych wyborów. Wszystko to robimy, by założony budżet został odpowiednio zaplanowany.

W Sośnicowicach, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, dlatego trzeba myśleć dużo szybciej i realizować pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na pomysł, żeby zacząć się promować. ;)

reklama Sośnicowice

Klienci, wybierając reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Sośnicowicach

(cennik reklamy Sośnicowice)

Na to pytanie ogromnie trudno udzielić odpowiedzi, bo to pytanie z serii "ile kosztuje dom?", na które niestety nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach planujemy się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Sośnicowicach, który działa lokalnie ,a zasięg to tylko Sośnicowice oraz najbliższe okolice - cena marketingu wyniesie od 780 złotych / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Sośnicowic, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Sośnicowice i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem tekstu.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży produkcyjnego, którego siedziba znajduje się w Sośnicowicach ma zupełnie inną grupę odbiorców (działa globalnie, więc grupa klientów to cała Polska, a nawet Europa lub świat), dlatego kwota na ogólnopolską poprawę widoczności będzie o wiele większy - reklama globalna to minimum 3 4590 złotych / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który ma pomóczobrazować jaka jest różnica w kwotach i zakresach działań reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Sośnicowic.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Sośnicowic, ale obecnie to nie jest utrudnienie, wręcz przeciwnie! Biuro mamy w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy marketingiem zajmowały się agencje tylko z sąsiedztwa, a głównym źródłem pozyskania kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Teraz wszyscy mają telefon komórkowy, pocztę e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście nie problem.

Błyskawiczny kontakt

Wiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, w związku z tym dbamy o to, aby najszybciej jak to możliwe odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe dodatkowo testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci doceniają te rozwiązanie, ponieważ zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03