Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Konin

Nawet jeśli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep online umożliwia dotarcie do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Stworzenie sklepu online zostaw nam i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy ze Śląska, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów serwisów dla Klientów z całej Polski, a także z Europy.

Pora na pojawienie się Twojej firmy w sieci!

sklepy internetowe Konin

Sklepy internetowe
Konin

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są także: lista produktów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Zwykle cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Koninie

logo wordpress

W przypadku firm oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo intuicyjna. Witrynę do sprzedaży tego typu prosto można dostosować do konkretnych funkcji, sposobu płatności czy form dostawy.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to zalecamy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny moduł, który pozwala na szybką edycję nawet w przypadku wielu kategorii produktowych.

sklepy internetowe Konin

Sklep www dopasowany do Twoich wymagań

Budowanie sklepu www to skomplikowany proces. Nowoczesny sklep online wymaga kooperacji. Wykonanie layoutu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz zaproponowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu i dodaniu produktów następuje testowanie serwisu sprzedażowej oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy www pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Konin

Sklepy www — istotne informacje

W Koninie konkurencyjna firma pewnie inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach wyszukiwania Google. Pokaż się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy online zoptymalizowane pod kątem UX, dostosowane do wymagań Klienta i potrzeb określonej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Sprawdź, jakie to banalnie proste z funkcjonalnym sklepem e-commerce!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wymogi Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeżeli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię błyskawiczne efekty? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Koninie

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Konin

automatyzacja procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala również na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Konin

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Konin

wygoda konsumentów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Konina i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeśli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie www, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu online to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Konin, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, natomiast szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania i sposobu działania konkretnej branży. Po pierwsze należy skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Konin” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całej Polski szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i wygodna w obsłudze. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – w błyskawicznym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Konin

Budujemy intuicyjne portale z panelem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek projektujemy sklepy www zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne informacje były proste do znalezienia.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy też możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami