Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Gdynia

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Stworzenie sklepu internetowego zleć doświadczonym osobom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już wiele projektów sklepów dla firm z całej Polski, a nawet z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Gdynia

Sklepy internetowe
Gdynia

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są również: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Przeważnie cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Gdyni

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Integracja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu prosto można dostosować do konkretnych funkcji, metod płatności czy form wysyłki.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To nowoczesny moduł, który pozwala na prostą obsługę nawet w przypadku różnych serii produktowych.

sklepy internetowe Gdynia

Sklep online dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu online to skomplikowany proces. Responsywny sklep www wymaga kooperacji. Stworzenie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też zaproponowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu i wprowadzeniu produktów czas na testowanie platformy do sprzedaży oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Wykonane przez nas sklepy online pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Gdynia

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Gdyni Twoja konkurencja z pewnością przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Pokaż się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy responsywne sklepy online opracowane pod kątem UX, dopasowane do wymagań Klienta i potrzeb określonej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Zobacz, jakie to łatwe z dedykowanym sklepem e-commerce!

Projektowanie sklepów online to nie wszystko

Handel w internecie jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep www będzie wyżej niż pozostałe firmy, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię błyskawiczne efekty? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Gdyni

dotarcie do szerszego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co zwiększa zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Gdynia

usprawnienie procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala również na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Gdynia

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Gdynia

wygoda Klientów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Gdyni i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeśli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu www to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić potrzebne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Gdynia, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, natomiast dokładny budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania oraz specyfiki konkretnego rynku. Przede wszystkim trzeba skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Gdynia” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy dotrzeć do nowych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i komfortowa w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma także pozytywny wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować treści, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Gdynia

Tworzymy intuicyjne witryny z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne informacje były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, ale oferujemy także możliwość wykupienia planu supportowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami