Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Skawina

Potrzebujesz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Skawina

Pozycjonowanie
Skawina

Jakie są koszty

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Skawinie

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiane są drogą mailową oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury sklepu
 • pełna konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Czytasz tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Skawina”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Skawiny, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Skawiny na frazy kluczowe powiązane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Tobie.

Gdy konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Napisz do nas, a zobaczysz, że to inni będą oglądać Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś wreszcie został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Skawina to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Skawina
pozycjonowanie stron Skawina

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, ale tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Skawina. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Skawina
Jak pracujemy?

Śledzimy wszelkie nowości w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Skawinie
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Skawinie
Ważne!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w sami, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Skawina
Kogo pozycjonujemy w Skawinie?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować wszystkich – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Skawina

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: zakup linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Skawina
Tworzenie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Skawinie - postaw na marketing internetowy!

Masz dylemat, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak pokazać się na już dość nasyconym rynku lokalnym. Szczególnie, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Dzięki kampanii SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które znajdują się bezpośrednio pod reklamami płatnymi Google Ads. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Skawina, jest powiązane z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale przede wszystkim należy to robić z głową. Dzięki wypracowanym w ciągu ostatnich lat standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie polepszyć pozycje Klientów, którzy się na nas zdecydowali, co powoduje wysokie sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Skawina to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. W pierwszej kolejności trafiamy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Skawina. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch się zwiększa – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę za pozycjonowanie w Skawinie? Jest to zależne od kilku zmiennych – frazy kluczowe, naszą konkurencję oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość fraz, żeby dopasować te, które staną się najbardziej efektywne oraz takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: pub, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z Twoich usług. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w SERPach przez dopasowanie wartościowych treści. Stworzymy dla Twojej firmy też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego jest reklama płatna w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji określenia zasięgu wyświetlania reklam regionalnie np. wykluczenie Skawiny i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google przed stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Skawina), na pewno możemy liczyć na zwrot z kampanii.