Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Płońsk

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Płońsk

Pozycjonowanie
Płońsk

Jakie są koszty

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jak bardzo są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekt?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Płońsku

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiane są przez e-mail, a także telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury sklepu
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Płońsk”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Płońska, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Płońska na frazy kluczowe dotyczące pozycjonowania stron, to też będziemy mogli pomóc Twojej firmie.

Jeżeli konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to warto coś z tym zrobić. Napisz do nas, po to, by inni oglądali Twoje plecy! To jest najwyższy czas, byś wreszcie został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Płońsk to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Płońsk
pozycjonowanie stron Płońsk

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by skomponować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” nie jest trudno, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, ale tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Płońsk. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Płońsk
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy najnowsze trendy w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się techniki jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Płońsku
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Płońsku
Uwaga!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Płońsk
Kto może skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po duże sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Płońsk

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Płońsk
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Płońsku - postaw na marketing online!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na reklamę swojej firmy w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy masz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

W SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy od razu zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które wyświetlają się tuż pod płatnymi reklamami (Google Ads). Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Płońsk, wiąże się z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale przede wszystkim należy to robić rozsądnie. Za pomocą wypracowanych w ciągu ostatnich lat standardom, możemy wyraźnie poprawić pozycje naszych Klientów, za czym idą wyraźne sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Płońsk najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Płońsk. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za usługę SEO w Płońsku? Jest to zależne od kilku zmiennych – frazy kluczowe, naszą konkurencję oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i starcie działań wybieramy więcej słów kluczowych, żeby dopasować te, które będą najefektywniejsze oraz takie, które posiadają największy potencjał większych zysków dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z działań jest pojawienie się w SERPach dzięki dopasowaniu wartościowych contentu. Założymy dla Ciebie też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę wyniku pod kątem konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego jest reklama płatna w Google Ads (dawniej Google AdWords), dzięki możliwości dopasowania zasięgu pokazywania się reklam lokalnie np. wykluczenie Płońska i szybszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google przed stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Płońsk), z pewnością możemy liczyć na zwrot z kampanii.