Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Kęty

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Kęty

Pozycjonowanie
Kęty

Jaki budżet

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie posiadamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Kętach

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia przeprowadzane są przez e-mail oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i szybkość działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od zera
 • dokładna analiza fraz
 • budowa struktury sklepu
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Kęty”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Kęt, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Kęt w kategorii fraz kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojemu biznesowi.

Jeżeli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy coś z tym zrobić. Napisz do nas, a zobaczysz, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! To jest idealny czas, byś wreszcie został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Kęty to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Kęty
pozycjonowanie stron Kęty

Fachowcy od SEO do Twoich usług!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, ale taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zadania – tak działa nasza agencja interaktywna Kęty. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Kęty
Jak wygląda nasza praca?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się techniki jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Kętach
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, najczęściej podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Kętach
Ważne!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Kęty
Kto może skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować wszystkich – od lokalnej pralni, aż po duże sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Kęty

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Kęty
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Kętach - postaw na marketing online!

Nie wiesz, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego użytkownicy czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. Szczególnie, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Dzięki odpowiedniemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Dzięki kampanii SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania często wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy od razu pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, tzn. tych, które pokazują się bezpośrednio pod reklamami płatnymi Google Ads. Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Kęty, wiąże się z narastającymi kosztami i większą ilością czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozsądnie. Za pomocą wypracowanych przez lata standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie poprawić wyniki naszych Klientów, co powoduje wyraźne sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Kęty najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Na początku kierujemy się do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w wynikach organicznych, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Kęty. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę za pozycjonowanie w Kętach? Jest to uzależnione od kilku zmiennych – frazy kluczowe, naszą konkurencję oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dobrać te, które będą najbardziej efektywne oraz takie, które posiadają największy potencjał większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chętnych skorzystania z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu wartościowych treści. Stworzymy dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest zwiększenie widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego będzie reklama płatna w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji określenia zasięgu pokazywania się reklam lokalnie np. wykluczenie Kęt i szybszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google nad stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Kęty), na pewno uzyskamy zwrot z kampanii.