Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Płońsk

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania marketingowe. Możemy wykonać zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie stron, prowadzenie reklam Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod SEO, prowadzenie SM, druk i wiele, wiele więcej.

Co najbardziej doceniają Klienci z Płońska przy współpracy z nami? Przede wszystkim kompleksowość usług, szybki kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Płońsk

Agencja interaktywna
Płońsk

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie płatne, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, materiały video, przygotować druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

Kiedy można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Trzeba wziąć pod uwagę, że decydując się na kampanię Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować natychmiast po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Płońsk jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo możemy zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Płońsku – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja kreatywna do zadań specjalnych

Własny dział reklamy w cenie jednego pracownika na etacie? To całkiem możliwe! Możemy obiecać indywidualne podejście do każdego Klienta, bo wiemy, jak istotne jest dostosowanie działań marketingowych pod wybraną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci szybsze dotarcie do potencjalnych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez odpowiednie przedstawienie Twoich usług w internecie. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Płońsk

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna z Płońska

Fachowa pomoc

interaktywna agencja Płońsk

indywidualnA wycenA

Najpopularniejsze strategie w naszej agencji interaktywnej

agencja Płońsk

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy niezbędne poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy ruch na Twojej stronie.

agencja interaktywna Płońsk

Nowoczesna strona internetowa i sklep www

Zaprojektujemy dla Ciebie oryginalny, przyciągający uwagę wygląd, który wyróżni Twoją firmę i przyciągnie Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, gwarantując świetne wrażenia użytkownikom i zwiększając konwersje.

interaktywna agencja Płońsk

Kampania Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, gwarantując precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom zwiększysz widoczność swojej firmy w sieci i przyciągniesz nowych Klientów jeszcze szybciej.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą skuteczniejsze, a Ty osiągniesz lepsze rezultaty i zwiększysz sprzedaż. Dopilnujemy wszystkiego – od analizy i strategii, przez optymalizację reklam, aż po raportowanie wykonanych działań.

agencja interaktywna Płońsk

Materiały reklamowe

Spójny wizerunek marki to podstawa. Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę Klientów.

agencja Płońsk

Social Media

Postaw na naszą kompleksową obsługę i przekonaj się, jak rośnie rozpoznawalność Twojej marki. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci stworzyć zaangażowaną społeczność i zwiększyć przychody.

agencja reklamowa Płońsk

M16 — zespół gwarantujący sukces

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa doświadczonych pracowników, którzy chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno związane z SEO, jak i trendami w social mediach czy budowaniu wizerunku.

Prowadzimy kompleksowe usługi, więc możemy przejąć całą opiekę nad Twoją platformą www, a nawet poprowadzić Twoje media społecznościowe czy zoptymalizować reklamy w Płońsku.

Nasza agencja interaktywna znajduje się na Śląsku, ale od długich lat realizujemy kampanie na terenie całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Płońsku? To żaden problem — wszystkie szczegóły możemy omówić przez wiadomości mailowe bądź rozmowy telefoniczne. Zespół pracowników jest do Twojej dyspozycji.

Kompleksowa obsługa marketingowa

Jesteśmy profesjonalną agencją interaktywną, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu. Zaplanujemy kampanie reklamowe dostosowane do rynku i oczekiwań Klienta. Na początek sprawdzimy Twoją największą konkurencję, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zaplanować miesięczny budżet na reklamę Twojego przedsiębiorstwa. W ramach współpracy co miesiąc przesyłamy raporty z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej usługi w naszej agencji. Zaufaj nam, a Twoje słupki sprzedaży poszybują do góry!
Oprócz marketingu, Projektujemy portale www – stworzymy spójną kolorystycznie {domenę}, która zainteresuje potencjalnych Klientów. Możemy zaoferować Ci też prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych, a dodatkowo zadbamy o reklamę outdoor Twojej firmy. Zaprojektujemy i wydrukujemy wszystkie niezbędne materiały reklamowe od wizytówek po katalogi, plakaty oraz banery. Odezwij się do nas, a Twoja marka w mgnieniu oka stanie się rozpoznawalna.

Intuicyjne strony www

Profesjonalnie stworzona strona www to wizytówka każdego biznesu, więc wykonanie stron internetowych warto powierzyć specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie platformę, a do tego funkcjonalną i prostą w obsłudze. Zaproponujemy Ci świetne marketingowe trendy, które polubią Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi użytkownika. Warto też skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o skuteczną treść na stronie (content marketing).

Jesteśmy certyfikowanymi Partnerami Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu kilkudziesięciu certyfikatów, nasza agencja reklamowa ma status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie zdobytego doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy w Google dla firm. Dowiedz się więcej.

agencja reklamowa Płońsk

Pytania i odpowiedzi

Jasne, że tak! Jako agencja interaktywna świadczymy usługi tworzenia nowoczesnych sklepów online dopasowanych do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Oryginalne portale internetowe i sklepy online muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wymogi Google. Tylko tak możesz znaleźć się na początku wyników wyszukiwania, dlatego też nasza agencja interaktywna Płońsk dba o każdy detal przy planowaniu strategii z naszymi Klientami.
Tworzenie stron internetowych to tylko mały element tego, czym zajmujemy się na co dzień. Jesteś zainteresowany tym, co jeszcze możemy Ci zaoferować? Zapytaj o szczegóły!

Jesteśmy agencją interaktywną, która świadczy kompleksową obsługę. Na początku współpracy wyznaczamy dedykowany zespół, który będzie czuwał nad realizacją planów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli prowadzisz biznes, to Twoje przedsiębiorstwo musi się wyróżniać, dlatego odpowiednio zaprojektowana strona www to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci działać na szerszą skalę. Kreowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — można pomyśleć też o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie prawdziwych relacji z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy doradztwem i z chęcią przedstawimy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — trzeba tylko znaleźć kilka osób do pracy home office i przekazywać zadania, jednak taka forma nigdy nie będzie tak skuteczna, jak zespół, który codziennie ma ze sobą kontakt. Jeżeli zależy Ci na stałym kontakcie i gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje albo zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z problemami, to skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami