Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Proszowice

Nawet jeśli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep e-commerce gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w internecie. Zadbaj o dobry start. Stworzenie platformy sprzedażowej zostaw nam i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już bardzo dużo projektów serwisów dla Klientów z całej Polski, a także z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojej firmy w Internecie!

sklepy internetowe Proszowice

Sklepy internetowe
Proszowice

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są również: lista produktów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby produktów. Standardowo cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Proszowicach

logo wordpress

W przypadku firm oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, metod płatności lub też opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To intuicyjny moduł, który pozwala na szybką edycję nawet w przypadku różnych kategorii produktów.

sklepy internetowe Proszowice

Sklep online dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Budowanie sklepu www to skomplikowany proces. Nowoczesny sklep internetowy wymaga współpracy naszych pracowników z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie projektu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też zaproponowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz dodaniu produktów następuje testowanie sklepu internetowego oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy internetowe pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Proszowice

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Proszowicach konkurencyjna firma z pewnością przeznacza środki na jakość odświeżenie czy też projektowanie witryn www, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Przedstaw się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy www zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb konkretnej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Sprawdź, jakie to banalnie proste z innowacyjnym sklepem internetowym!

Budowa sklepów internetowych to nie wszystko

Handel online jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię ekspresowe efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Proszowicach

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Proszowice

usprawnienie procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy www Proszowice

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Proszowice

wygoda Klientów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Proszowic i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeśli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie online, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu internetowego to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Proszowice, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, jednak szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od zasięgu i sposobu działania konkretnego rynku. Po pierwsze należy skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Proszowice” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i wygodna w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma też dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – w błyskawicznym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować treści, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Proszowice

Tworzymy intuicyjne portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy online zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie istotne dane były proste do sprawdzenia.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, ale oferujemy także możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami