Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Proszowice

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko Cię zrozumie, ale będzie też potrafił przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Proszowicach to nie tylko grupa ekspertów, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy doprowadzić Twój biznes na wyższy poziom!

U nas znajdziesz wszystko to, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym. Rozpoczynając od przygotowania logo i stworzenia strony internetowej na kampanii reklamowej oraz pomocy technicznej kończąc.

agencja marketingowa Proszowice

Agencja marketingowa
Proszowice

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Warto wiedzieć, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć od razu po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Proszowice to cięższy orzech do zgryzienia, ale standardowo możemy zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Proszowicach – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Proszowice

Jesteśmy 12-osobowym zespołem gotowym do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć swój własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Dokładnie tak to działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, projekty graficzne, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Proszowice jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Proszowic przy współpracy z nami?

agencja marketingowa Proszowice

kompleksowość działań reklamowych

agencja marketingowa z Proszowic

bezproblemowy kontakt

marketingowa agencja Proszowice

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twoja firma zasługuje na coś więcej niż schematyczne podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego wybrać M16.pl w Proszowicach?

Nieograniczona kreatywność

Nie boimy się wyzwań – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając innowacyjne strategie, które pozwolą wybić się Twojej marce na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko kampanii marketingowej. Dostarczamy widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci z chęcią będą wybierać.

2

Elastyczność i dostępność

Świat marketingu ciągle się rozwija, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Ekspresowo reagujemy na nowości, dostosowując rozwiązania marketingowe do bieżących potrzeb branży i wymagań Twojego biznesu. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś w Proszowicach czy na drugim końcu kraju, nasza elastyczność umożliwia nam dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie potrafił sprostać najdziwniejszym wymaganiom naszych Klientów. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli szukasz najtańszych usług, zgłoś się do freelancera lub „agencji marketingowych” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na wynikach, bezproblemowym kontakcie, gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, zostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Proszowice ma pomóc Ci odnieść sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody zwiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Proszowice
agencja marketingowa Proszowice

Twój Partner w biznesie

Nie tylko rozumiemy potęgę Google, ale także znamy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe horyzonty reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Proszowice i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do właściwej grupy odbiorczej, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampanii.

agencja marketingowa Proszowice

Agencja marketingowa Proszowice

Nasz zespół to nie tylko specjaliści, to także osoby, które mają kreatywne pomysły, są gotowe wykraczać poza utarte szlaki i tworzyć strategie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO po kreatywne kampanie reklamowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój biznes był obecny online i offline. Niezależnie od tego, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce świecić na tle konkurencji!

Skontaktuj się z nami