Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Łazy

W świecie, w którym jest pełno wyzwań, warto mieć u boku zespół, który nie tylko Cię zrozumie, ale będzie też potrafił przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Łazach to nie tylko profesjonaliści, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy doprowadzić Twój biznes na wyższy poziom!

Wszystko, co związane z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Zaczynając od zaprojektowania logo i stworzenia strony internetowej na kampanii reklamowej oraz pomocy technicznej kończąc.

agencja marketingowa Łazy

Agencja marketingowa
Łazy

Co możemy zrobić?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, stworzyć kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie Facebook Ads, obsługiwać kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe i
druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jak wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt około 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw to 14 000 zł netto

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Jest to zależne od branży, budżetu i konkurencji. Standardowo decydując się na kampanię Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć natychmiast po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Łazy jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Agencja reklamowa Łazy

Jesteśmy 12-osobowym zespołem gotowym do działania. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Tak to właśnie działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, projekty graficzne, druk i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Łazy jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Łaz współpracując z nami?

agencja marketingowa Łazy

kompleksowość działań reklamowych

agencja marketingowa Łazy

szybki kontakt

marketingowa agencja Łazy

skuteczność realizowanych zadań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twoja marka zasługuje na coś więcej niż standardowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zapadnie w pamięć Klientom.

Dlaczego wybrać M16.pl w Łazach?

Kreatywność bez granic

Wyzwania nam nie straszne – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczne strategie, które pozwolą wybić się Twojej marce na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy strategie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing jest dynamiczny, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Sprawnie reagujemy na wszelkie zmiany, dostosowując strategie marketingowe do bieżących potrzeb branży i wymagań Twojej firmy. Łączymy siły online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś z Łaz, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym wymaganiom naszych Klientów. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony internetowe nieprzynoszące żadnych efektów jest łatwo, podobnie jak zebrać kilka osób do pracy zdalnej i rozdysponowywać im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli jesteś przysłowiowym „Januszem” budżetowych rozwiązań, zgłoś się do freelancera lub „agencji marketingowych” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących wynikach, dobrym kontakcie, pewności, że freelancer nagle nie zmieni ścieżki kariery, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, pozostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Łazy ma zapewnić Ci sukces, wyprzedzanie konkurencji i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak tego dokonać.

agencja marketingowa Łazy
agencja marketingowa Łazy

Twój Partner w biznesie

Nie tylko poznaliśmy politykę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe horyzonty reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Łazy i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do właściwej grupy odbiorczej, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o efektywności każdej kampanii.

agencja marketingu z Łaz

Agencja marketingowa Łazy

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i tworzymy strategie, które postawią wyzwanie rynkowym standardom. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zakresie SEO czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka istniała zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc osiągnąć szczyt! Skontaktuj się z nami już dziś i razem stworzymy strategię, o jakiej konkurencja może tylko pomarzyć!

Skontaktuj się z nami