Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Otwock

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do Klientów z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie platformy sprzedażowej zleć doświadczonym osobom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już bardzo dużo projektów platform dla firm z całego kraju, a także z Europy.

Pora na pojawienie się Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Otwock

Sklepy internetowe
Otwock

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Istotne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Zazwyczaj cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Otwocku

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Integracja z pomocą tego systemu jest bardzo intuicyjna. Witrynę do sprzedaży tego typu bez problemu można dopasować do wybranych funkcji, metod płatności czy form dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To nowoczesny moduł, który umożliwia szybką obsługę nawet w przypadku różnych serii produktów.

sklepy internetowe Otwock

Sklep www dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu online to skomplikowany proces. Nowoczesny sklep internetowy wymaga kooperacji. Wykonanie layoutu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz wybraniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnego wyglądu i dodaniu produktów czas na testowanie sklepu online oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian omawiamy z Klientem. Stworzone przez nas sklepy e-commerce pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Otwock

Sklepy www — ważne informacje

W Otwocku Twoja konkurencja pewnie inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeżeli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wyszukiwarce Google. Zaprezentuj się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy www zoptymalizowane pod kątem UX, dostosowane do wymagań Klienta i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Zobacz, jakie to banalnie proste z responsywnym serwisem do sprzedaży!

Budowa sklepów online to nie wszystko

Handel online nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać wytyczne Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz błyskawicznych efektów? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Otwocku

dotarcie do większego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Otwock

mechanizacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala również na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Otwock

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Otwock

komfort Klientów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Otwocka i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu online to cena minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić małe zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Otwock, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, natomiast szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania i specyfiki konkretnego rynku. Po pierwsze należy skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Otwock” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest łatwa i komfortowa w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma też dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować content, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Otwock

Tworzymy proste w edycji portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek tworzymy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do sprawdzenia.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy też możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami