Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Mińsk Mazowiecki

Nawet jeśli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w sieci. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie sklepu internetowego zostaw nam i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zachęcamy do kontaktu. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już bardzo dużo projektów platform dla Klientów z całej Polski, a także z Europy.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Mińsk Mazowiecki

Sklepy internetowe
Mińsk Mazowiecki

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Konieczne są również: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby produktów. Przeważnie cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Mińsku Mazowieckim

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo prosta. Witrynę sprzedażową tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, sposobu płatności czy form dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny system, który pozwala na łatwą obsługę nawet w przypadku różnych serii produktowych.

sklepy internetowe Mińsk Mazowiecki

Sklep internetowy dopasowany do Twoich oczekiwań

Tworzenie sklepu online to proces złożony. Nowoczesny sklep online wymaga kooperacji. Stworzenie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też zaproponowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz dodaniu produktów czas na testowanie sklepu online oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Stworzone przez nas sklepy internetowe umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Mińsk Mazowiecki

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Mińsku Mazowieckim konkurencyjna firma pewnie przeznacza środki na jakość odnowienie czy też projektowanie sklepów e-commerce, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Pokaż się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy online zoptymalizowane pod kątem UX, dostosowane do oczekiwań właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Sprawdź, jakie to banalnie proste z dedykowanym serwisem do sprzedaży!

Projektowanie sklepów online to nie wszystko

Handel online nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do skorzystania z naszego sklepu. Twój sklep www musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać wytyczne Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Mińsku Mazowieckim

dotarcie do nowego grona odbiorców

Dzięki obecności Twojego sklepu w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co poprawia widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Mińsk Mazowiecki

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala także na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy www Mińsk Mazowiecki

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Mińsk Mazowiecki

komfort Klientów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Mińska Mazowieckiego i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie internetowym, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu internetowego to cena minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić potrzebne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Mińsk Mazowiecki, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, natomiast dokładny budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania i sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim należy skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Mińsk Mazowiecki” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i wygodna w obsłudze. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma również dobry wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu witryny sprzedażowej Klient otrzymuje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować treści, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Mińsk Mazowiecki

Budujemy intuicyjne witryny z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo tworzymy sklepy internetowe zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do sprawdzenia.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować też możliwość wykupienia planu supportowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami