Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Kartuzy

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Stworzenie platformy sprzedażowej zleć specjalistom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zapraszamy do współpracy. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już wiele projektów sklepów dla firm z całego kraju, a także z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w Internecie!

sklepy internetowe Kartuzy

Sklepy internetowe
Kartuzy

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Konieczne są również: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby produktów. Zwykle cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Kartuzach

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo prosta. Sklep tego typu prosto można dopasować do konkretnych funkcji, sposobu płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To nowoczesny moduł, który umożliwia prostą edycję nawet w przypadku wielu serii produktowych.

sklepy internetowe Kartuzy

Sklep www dopasowany do Twoich wymagań

Tworzenie sklepu internetowego to proces złożony. Dedykowany sklep online wymaga kooperacji. Wykonanie layoutu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz wybraniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu i wprowadzeniu produktów czas na testowanie witryny do sprzedaży oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian omawiamy z Klientem. Stworzone przez nas sklepy internetowe umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Kartuzy

Sklepy internetowe — ważne informacje

W Kartuzach Twoja konkurencja z pewnością inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wyszukiwarce Google. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy responsywne sklepy www zoptymalizowane pod kątem UX, dostosowane do oczekiwań Klienta i potrzeb określonej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Zobacz, jakie to banalnie proste z innowacyjnym sklepem e-commerce!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na błyskawicznych efektach? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Kartuzach

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co zwiększa zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Kartuzy

automatyzacja procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala również na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Kartuzy

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Kartuzy

wygoda Klientów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Kartuz i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeśli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie www, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu online to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Kartuzy, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, lecz szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania oraz sposobu działania konkretnej branży. Przede wszystkim należy skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Kartuzy” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i wygodna w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma również pozytywny wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny internetowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować treści, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Kartuzy

Budujemy proste w obsłudze sklepy z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy internetowe zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były w jednym miejscu.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować również możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Dajemy słowo, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami