Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Chojnice

Nawet jeśli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko w internecie. Zadbaj o dobry start. Stworzenie sklepu online zleć doświadczonym osobom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do współpracy. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów sklepów dla Klientów z całego kraju, a także z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojego biznesu w Internecie!

sklepy internetowe Chojnice

Sklepy internetowe
Chojnice

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są także: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby artykułów. Raczej cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Chojnicach

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Edycja z pomocą tego systemu jest bardzo intuicyjna. Witrynę sprzedażową tego typu bez problemu można dostosować do konkretnych funkcji, sposobu płatności lub też form dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to sugerujemy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny moduł, który pozwala na szybką obsługę nawet w przypadku różnych kategorii produktowych.

sklepy internetowe Chojnice

Sklep online dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Budowanie sklepu www to proces złożony. Responsywny sklep online wymaga współpracy naszych pracowników z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie layoutu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też zaproponowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu oraz dodaniu produktów czas na testowanie witryny sprzedażowej oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian omawiamy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy online pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Chojnice

Sklepy www — najważniejsze informacje

W Chojnicach konkurencyjna firma z pewnością inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Przedstaw się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy responsywne sklepy online zoptymalizowane pod kątem UX, dostosowane do wymagań Klienta i potrzeb konkretnej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Zobacz, jakie to łatwe z nowoczesnym sklepem internetowym!

Tworzenie sklepów online to nie wszystko

Handel online jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do skorzystania z naszego sklepu. Twój sklep online musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep www będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz natychmiastowych efektów? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Chojnicach

dotarcie do nowego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do większej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co zwiększa zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Chojnice

mechanizacja procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala także na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy www Chojnice

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Chojnice

komfort Klientów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Chojnic i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeżeli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu internetowego to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Chojnice, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, jednak szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania i sposobu działania konkretnego rynku. Po pierwsze należy skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Chojnice” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy dotrzeć do nowych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i wygodna w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma również dobry wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu sklepu internetowego Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Chojnice

Budujemy intuicyjne witryny z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były proste do znalezienia.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy również możliwość wykupienia stałego hostingu. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami