Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Wolsztyn

Potrzebujesz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Wolsztyn

Pozycjonowanie
Wolsztyn

Jakie są koszty

Koszt kampanii jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, do jakiego stopnia jest rozwinięta konkurencja.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Wolsztynie

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są drogą mailową oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury sklepu
 • pełna konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Wolsztyn”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Wolsztyna, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Wolsztyna w kategorii fraz kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Twojemu biznesowi.

Jeżeli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to warto coś z tym zrobić. Napisz do nas, po to, by inni oglądali Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś wreszcie został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Wolsztyn to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Wolsztyn
pozycjonowanie stron Wolsztyn

Fachowcy od SEO do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” nie jest trudno, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, ale tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Wolsztyn. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Wolsztyn
Jak pracujemy?

Śledzimy najnowsze trendy w SEO i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się techniki jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Wolsztynie
Przejrzysta umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Wolsztynie
Uwaga!

Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w sami, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Wolsztyn
Kto powinien skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od palarni kawy, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Wolsztyn

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie działania jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Wolsztyn
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Wolsztynie - postaw na marketing online!

Masz dylemat, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy masz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Dzięki kampanii SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy bez czekania pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które znajdują się bezpośrednio pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Wolsztyn, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale przede wszystkim trzeba to robić rozsądnie. Za pomocą wypracowanych w ciągu ostatnich lat standardom, jesteśmy w stanie wyraźnie polepszyć wyniki naszych Klientów, co powoduje wysokie sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Wolsztyn to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. Początkowo trafiamy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w naturalnych wynikach wyszukiwania, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Wolsztyn. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę za pozycjonowanie w Wolsztynie? Jest to uzależnione od kilku zmiennych – słowa kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dopasować te, które staną się najbardziej efektywne i takie, które mają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, warsztat samochodowy, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chętnych skorzystania z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pojawienie się w SERPach przez dopasowanie wartościowych treści. Założymy dla Twojej firmy też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu wyświetlania reklam lokalnie np. wykluczenie Wolsztyna i szybszemu pojawieniu się w wynikach wyszukiwarki Google przed stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na najważniejsze słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Wolsztyn), z pewnością uzyskamy zyski z kampanii.