Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Tczew

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko będzie Cię rozumiał, ale będzie też potrafił przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Tczewie to nie tylko grupa specjalistów, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy doprowadzić Twój biznes na wyższy poziom! Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem swoich Klientów.

U nas znajdziesz wszystko to, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym. Rozpoczynając od zaprojektowania logotypu i stworzenia strony www na kampaniach reklamowych przez SEO i prowadzenia konta na mediach społecznościowych oraz na pomocy technicznej kończąc.

agencja reklamowa Tczew

Agencja marketingowa
Tczew

Na co możesz liczyć?

Możemy pozycjonować stronę www, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Social Media i kampanie Facebook Ads, zrobić zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Ile kosztują działania marketingowe?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

W jakim czasie będziemy mieć efekty działań?

Jest to zależne od branży, budżetu i konkurencji. Standardowo decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować zaraz po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Tczew jest bardziej skomplikowaną kwestią, ale standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji. Sprawimy, że Twoje Social Media odżyją i przyciągną potencjalnych Klientów. Nasze działania marketingowe mają doprowadzić do dwóch rzeczy – Twojego większego zysku i nowych Klientów.

tworzenie stron internetowych

strony internetowe

budowa sklepów internetowych

sklepy internetowe

optymalizacja strony internetowej

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design agencji reklamowej

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

wsparcie na ich stronach internetowych

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe dla kampanii reklamowych

fotografia produktowa

materiały reklamowe do celów biznesowych

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing na stronach internetowych

Content Marketing

projekty graficzne w mediach społecznościowych

Projektowanie graficzne

kompleksowe usługi i kampanie reklamowe

Niestandardowe kampanie marketingowe? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Tczewie – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie reklamowe są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Tczew

Jesteśmy 12-osobowym zespołem specjalizującym się w marketingu internetowym gotowym do działania. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe usługi i rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa kont na mediach społecznościowych, jak i copywriting, materiały reklamowe, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele innych. Razem utworzymy dla Twojej firmy strategię marketingową dopasowana do grupy docelowej. Tutaj wszystkie kampanie reklamowe są na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej cenią sobie Klienci z Tczewa podczas współpracy z nami?

dobra agencja marketingowa Tczew

kompleksowość działań reklamowych

kompleksowa agencja marketingowa

łatwy kontakt

agencja marketingu internetowego

efektywność realizowanych działań

Agencja Interaktywna M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś więcej niż sztampowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci zabłysnąć na tle konkurencji, przykuje uwagę potencjalnych klientów i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać Agencję Marketingową M16.pl w Tczewie?

Nieposkromiona kreatywność

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie – nasza kreatywność działa niczym paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć zapadające w pamięć projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając nowatorską strategię marketingową, która wyróżni Twoją markę. Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie skutecznych kampanii.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy strategie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność. 

2

Elastyczność i dostępność agencji marketingowej

Świat marketingu jest dynamiczny, a my jesteśmy elastyczni. Błyskawicznie reagujemy na wszelkie zmiany, dostosowując strategie marketingowe do bieżących potrzeb rynku i wymagań Twojego biznesu. Łączymy działania online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś w Tczewie czy na drugim końcu kraju, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta pozwala na dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie zdołał sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” najtańszych usług, zgłoś się po kampanie reklamowe do freelancera lub „agencji marketingowej” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących wynikach, dobrym kontakcie, gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni ścieżki kariery, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, pozostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Tczew ma zapewnić Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody rosnące z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak jak to tego doprowadzić.

kamapnie reklamowe w m16
pozycjonowanie sklepu internetowego

Twój Partner w biznesie

Nie wszystkie agencje marketingowe mogą się tym pochwalić. Nie tylko rozumiemy politykę Google, ale także znamy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe możliwości reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Tczew i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do docelowej grupy odbiorców, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o efektywności każdej kampanii.

agencja reklamowa - social media

Agencja marketingowa Tczew

Nasza agencja marketingowa to nie tylko specjaliści, to także osoby, które mają kreatywne pomysły, są gotowe wykraczać poza utarte schematy i tworzyć strategie na wysokim poziomie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO przez pomoc w content marketingu po kreatywne kampanie online – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna online i offline. Niezależnie od tego, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z naszą agencją już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce zabłysnąć na tle konkurencji! Zespół składający się z ludzi chcących rozwijać Twój biznes i realizować strategie marketingowe będzie do Twojej dyspozycji! Pozyskiwanie nowych Klientów pozostaw nam!

Skontaktuj się z nami