Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Międzychód

Nawet jeśli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Stworzenie sklepu online zleć specjalistom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już wiele projektów platform dla firm z całego kraju, a także z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Międzychód

Sklepy internetowe
Międzychód

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są także: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby produktów. Zwykle cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Międzychodzie

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Witrynę do sprzedaży tego typu bez problemu można dopasować do konkretnych funkcji, sposobu płatności czy form dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny system, który pozwala na łatwą obsługę nawet w przypadku wielu kategorii produktów.

sklepy internetowe Międzychód

Sklep online dostosowany do Twoich wymagań

Budowanie sklepu internetowego to proces złożony. Responsywny sklep www wymaga kooperacji. Stworzenie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też wybraniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie sklepu online oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian konsultujemy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy www umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Międzychód

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Międzychodzie Twoja konkurencja z pewnością przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeżeli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy www opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do wymagań Klienta i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Zobacz, jakie to banalnie proste z innowacyjnym portalem do sprzedaży!

Projektowanie sklepów online to nie wszystko

Rynek e-commerce nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep online będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Międzychodzie

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Międzychód

usprawnienie procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Międzychód

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Międzychód

komfort konsumentów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się przyjemne i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Międzychodu i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeśli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu internetowego to cena minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Międzychód, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, ale dokładny budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu i specyfiki konkretnej branży. Przede wszystkim należy skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Międzychód” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy dotrzeć do nowych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i wygodna w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma też dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować content, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Międzychód

Tworzymy proste w obsłudze portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy www zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie istotne informacje były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować także możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami