Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Kęty

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie sklepu online zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już wiele projektów serwisów dla Przedsiębiorców z całej Polski, a także z Europy.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojej firmy w sieci!

sklepy internetowe Kęty

Sklepy internetowe
Kęty

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Przeważnie cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Kętach

logo wordpress

W przypadku firm oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Integracja z pomocą tego systemu jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, sposobu płatności lub też opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To intuicyjny moduł, który pozwala na prostą edycję nawet w przypadku różnych kategorii produktów.

sklepy internetowe Kęty

Sklep internetowy dostosowany do Twoich wymagań

Tworzenie sklepu internetowego to skomplikowany proces. Responsywny sklep internetowy wymaga współpracy naszych pracowników z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie layoutu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też dopasowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji oraz wprowadzeniu produktów następuje testowanie sklepu internetowego oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian konsultujemy z Klientem. Stworzone przez nas sklepy online pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Kęty

Sklepy internetowe — najważniejsze informacje

W Kętach Twoja konkurencja z pewnością inwestuje w jakość odnowienie lub tworzenie serwisów online, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach organicznych. Zaprezentuj się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy responsywne sklepy www zoptymalizowane pod kątem UX, dostosowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb konkretnej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Sprawdź, jakie to łatwe z funkcjonalnym sklepem online!

Tworzenie sklepów internetowych to nie wszystko

Handel w internecie nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać wytyczne Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Kętach

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do większej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Kęty

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala też na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy www Kęty

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Kęty

wygoda konsumentów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Kęt i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie www, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu internetowego to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Kęty, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, ale dokładny budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania oraz specyfiki konkretnej branży. Po pierwsze trzeba skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Kęty” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać nowych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest łatwa i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma też dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – w błyskawicznym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu witryny internetowej Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować content, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Kęty

Tworzymy proste w edycji portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy online zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie istotne dane były w jednym miejscu.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, ale oferujemy również możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami