Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Kęty

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko Cię zrozumie, ale będzie też wiedział jak przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Kętach to nie tylko profesjonaliści, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy wynieść Twój biznes na sam szczyt!

U nas znajdziesz wszystko to, co związane z reklamą i marketingiem internetowym. Rozpoczynając od przygotowania logo i stworzenia strony internetowej na kampaniach reklamowych oraz pomocy technicznej kończąc.

agencja marketingowa Kęty

Agencja marketingowa
Kęty

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie Facebook Ads, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Warto wiedzieć, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować od razu po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Kęty jest bardziej skomplikowaną kwestią, ale standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Kętach – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Kęty

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotowy do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć swój własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Dokładnie tak to działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe i skuteczne rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i content marketing, projekty graficzne, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele więcej. Tutaj każda reklama Kęty jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Kęt współpracując z nami?

agencja marketingowa Kęty

kompleksowość działań reklamowych

agencja marketingowa z Kęt

bezproblemowy kontakt

marketingowa agencja Kęty

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twój biznes zasługuje na coś więcej niż schematyczne podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać Agencję Marketingową M16.pl w Kętach?

Nieposkromiona kreatywność

Lubimy wyzwania – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć zapadające w pamięć projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając nowatorskie strategie, które pozwolą wybić się Twojej marce na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy strategie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing jest dynamiczny, a my jesteśmy elastyczni. Reagujemy błyskawicznie na wszelkie zmiany, aby nasze rozwiązania marketingowe zawsze odpowiadały aktualnym potrzebom rynku i Twojego biznesu. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś z Kęt, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie zdołał sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony internetowe nieprzynoszące żadnych efektów jest łatwo, podobnie jak zebrać parę osób do pracy zdalnej i rozdzielić im zadania. Jednak taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” budżetowych rozwiązań, skorzystaj z pomocy freelancera lub „agencji marketingowych” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na wynikach, bezproblemowym kontakcie, pewności, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, zostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Kęty ma zapewnić Ci sukces, zdominowanie konkurencji i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Kęty
agencja marketingowa Kęty

Twój Partner w biznesie

Nie tylko poznaliśmy politykę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Kęty i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampanii.

agencja marketingowa Kęty

Agencja marketingowa Kęty

Nasz zespół to nie tylko eksperci, to również osoby, z kreatywnymi pomysłami, które są gotowe wykraczać poza utarte schematy i tworzyć strategie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO po kreatywne kampanie reklamowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna online i offline. Bez względu na to, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce zabłysnąć na tle konkurencji!

Skontaktuj się z nami