ᐅ Sklepy internetowe Częstochowa ❤ projektowanie sklepów e-commerce
parallax background

Sklepy internetowe Częstochowa


Pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojego biznesu w sieci?

Zacznij współpracować z naszym zespołem. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele sklepów dla kontrahentów z całej Polski, a również z Europy.
Cena podstawowego sklepu to 2500zł netto. Podziw klientów? Niezapomniane! :)


Odezwij się do nas!

Sklepy WWW to nasza specjalność, zobacz ostatnie realizacje i skontaktuj się prędko!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje zaprojektowanie sklepu online w Częstochowie?
Cena sklepu internetowego zależy od jego rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za sklep internetowy to koszt 2500 zł netto. Cena zawiera wyjątkowy, responsywny, z systemem zarządzania treścią (CMS) i świetny wygląd .
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep online jest tak ważny?
Aktualnie sklepy online to główne miejsce pozyskania klientów. W Częstochowie konkurencja na pewno inwestuje już w odświeżenie lub projektowanie sklepu, jeśli tego nie zrobili, to tym bardziej świetna okazja by ich dogonić i wyprzedzić. :) Pokaż swoją firmę z najlepszej strony!
3Częstochowa jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Hiszpania, a dla klientów z Bułgarii również robiliśmy strony i sklepy www:) W dzisiejszych czasach wystarczy dobry Internet i e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Częstochowie, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Częstochowy (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Częstochowie, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja