Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Częstochowa

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep e-commerce gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w internecie. Zadbaj o dobry start. Stworzenie sklepu internetowego zleć specjalistom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do kontaktu. Od wielu lat oferujemy wsparcie w zakresie SEO dla przedsiębiorstw z Częstochowy. Jesteśmy ze Śląska, więc serdecznie zachęcamy do umówienia terminu spotkania.

Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Częstochowa

Sklepy internetowe
Częstochowa

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Przeważnie cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Częstochowie

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo intuicyjna. Witrynę do sprzedaży tego typu bez problemu można dostosować do konkretnych funkcji, sposobu płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To nowoczesny moduł, który pozwala na łatwą edycję nawet w przypadku różnych serii produktowych.

sklepy internetowe Częstochowa

Sklep internetowy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu online to skomplikowany proces. Idealnie dopasowany sklep internetowy wymaga kooperacji. Stworzenie projektu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też zaproponowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie serwisu sprzedażowej oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy www umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Częstochowa

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Częstochowie konkurencyjna firma z pewnością inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by znaleźć się tuż przed nimi w wyszukiwarce Google. Zaprezentuj się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy internetowe opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do wymagań Klienta i potrzeb określonej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Sprawdź, jakie to łatwe z responsywnym sklepem online!

Tworzenie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep www musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż pozostałe firmy, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz ekspresowych efektów? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Częstochowa

dotarcie do nowego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co poprawia widoczność Twojego sklepu www.

sklepy internetowe Częstochowa

mechanizacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy internetowe Częstochowa

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

sklepy internetowe Częstochowa

komfort Klientów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Częstochowy i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.

To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeśli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie www, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu www to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Częstochowa, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na rentowność sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, ale dokładny budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania oraz sposobu działania konkretnej branży. Po pierwsze trzeba skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Częstochowa” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w późniejszym czasie wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google. 

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest łatwa i wygodna w obsłudze. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma również dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – w błyskawicznym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu sklepu internetowego Klient otrzymuje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać content, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Częstochowa

Tworzymy łatwe w edycji sklepy z panelem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy online zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować też możliwość wykupienia stałego hostingu. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami