⇒ Reklama Częstochowa ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Częstochowie i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową - na reklamie znamy się świetnie.

 

W ofercie mamy bardzo szeroki zakres działań reklamowych.
Aby wybrać dla Ciebie najlepsze działania marketingowe potrzebujemy poznać Twoją firmę i konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co od nas potrzebujesz, to super, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najtrafniejszy. Robimy to wszystko, by określony budżet został idealnie zaplanowany.

W Częstochowie, tak jak w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, dlatego musisz myśleć dużo szybciej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na pomysł, żeby zacząć zainwestować w promocję. ;)

reklama Częstochowa

Większość naszych klientów, decydując się na reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania w Google,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Częstochowie

(cennik reklamy Częstochowa)

Na pytanie bardzo ciężko odpowiedzieć, ponieważ te pytanie z serii "ile kosztuje samochód?", gdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i gdzie planujemy się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Częstochowie, który działa lokalnie i jego obszar działania to jedynie Częstochowa i okolice - koszt reklamy zacznie się od 630 złotych / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Częstochowy, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Częstochowa i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży produkcyjnego, którego firma jest w Częstochowie ma już zupełnie inną grupę klientów (działa globalnie, więc grupa odbiorców to cała Polska, a Europa lub świat), w związku z czym kwota na globalną poprawę ruchu w serwisie będzie dużo większy - reklama globalna zaczyna się minimum 6 930 zł / miesięcznie.

Propozycje cenowe to jedynie przykład, który powinien pomócpokazać jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach kampanii reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Częstochowy.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Częstochowy, ale w dzisiejszych czasach to nie jest żadne ograniczenie, wręcz przeciwnie! Biuro mieści się w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się firmy marketingowe jedynie w okolicy, a głównym źródłem zdobycia kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazecie. Teraz wszyscy mają telefon komórkowy, pocztę e-mail, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to na szczęście żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak ważny jest stały kontakt z kontrahentami, dlatego dbamy o to, by najszybciej jak to możliwe odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci doceniają te rozwiązanie, ponieważ zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03