⇒ Reklama Częstochowa ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Częstochowie i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową - na reklamie znamy się doskonale.

 

W ofercie mamy bardzo szeroki zakres usług marketingowych.
Żeby dobrać dla Ciebie najlepsze działania reklamowe musimy poznać Twój biznes i konkurencję. Jeśli masz już w głowie praktycznie wszystko co chcesz zrobić, to świetnie, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Wszystko to zrobimy, by określony budżet był odpowiednio zagospodarowany.

W Częstochowie, tak jak w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, dlatego musisz myśleć dużo szybciej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurencja wpadnie w ogólne na pomysł, żeby rozpocząć działania marketingowe. ;)

reklama Częstochowa

Większość naszych klientów, wybierając reklamę, najczęściej wybierają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Częstochowie

(cennik reklamy Częstochowa)

Na pytanie ciężko odpowiedzieć, przede wszystkim dlatego, że te pytanie z serii "ile kosztuje samochód?", gdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach chcemy się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Częstochowie, który działa lokalnie ,a zasięg to jedynie Częstochowa i okolice - cena reklamy zacznie się od 4560 zł / miesięcznie. Dla przykładowego stomatologa z Częstochowy, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Częstochowa i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży budowlanej, którego siedziba znajduje się w Częstochowie ma zupełnie odmienną grupę docelową (działa globalnie, więc jego grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego budżet na globalną poprawę widoczności będzie o wiele wyższy - promocja globalna to minimalny 4 680 złotych / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien pokazać jaka jest różnica w kwotach i zakresach działań reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Częstochowy.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Częstochowy, ale obecnie to nie jest żadne utrudnienie, nawet przeciwnie! Biuro mieści się w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się firmy marketingowe tylko w okolicy, a głównym źródłem zdobycia kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Teraz wszyscy mają telefon, pocztę email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście nie problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy, by najszybciej jak się da odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci cenią sobie to rozwiązanie, ponieważ podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03