⇒ Reklama Kraków ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Krakowie i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową - na reklamie znamy się doskonale.

 

W naszej ofercie mamy ogromnie szeroki zakres działań marketingowych.
Żeby wybrać najlepsze działania reklamowe musimy poznać Twoją firmę i jego konkurencję. Jeśli masz już w głowie wszystko co od nas chcesz, to świetnie, ale i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najlepszy. Zrobimy to wszystko, by założony budżet był odpowiednio zagospodarowany.

W Krakowie, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, w związku z tym trzeba myśleć wcześniej i wdrażać pomysły zanim konkurenci wpadną na myśl, żeby zacząć zainwestować w promocję. ;)

reklama Kraków

Większość naszych klientów, wybierając reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Krakowie

(cennik reklamy Kraków)

Na te pytanie ogromnie ciężko udzielić odpowiedzi, ponieważ te pytanie z serii "ile kosztuje dom?", na które niestety nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i w jakich miejscach chcemy się reklamować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Krakowie, który działa tylko w okolicy Krakowa i jego zasięg to tylko Kraków i okolice - cena marketingu rozpocznie się od 370 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Krakowa, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Kraków i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży budowlanej, którego siedziba jest w Krakowie ma zupełnie inną grupę klientów (działa globalnie, więc jego grupa docelowa to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym kwota na globalną poprawę ruchu w serwisie będzie dużo wyższy - reklama globalna to minimalny 4 770 zł / miesięcznie.

Propozycje cenowe to jedynie przykład, który ma pomóczobrazować jaka jest rozbieżność w kwotach i zakresach działań reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Krakowa.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Krakowa, ale obecnie to nie jest żadne ograniczenie, nawet przeciwnie! Biuro mamy w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy marketingiem zajmowały się firmy marketingowe jedynie w okolicy, a głównym źródłem nowych klientów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Obecnie każdy ma telefon, pocztę email, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to żaden problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy o to, by najszybciej jak to możliwe odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe dodatkowo testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi klienci cenią sobie to podejście, gdyż w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08