⇒ Reklama Koniecpol ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Koniecpolu i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową i na samej reklamie znamy się doskonale.

 

W ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz działań marketingowych.
Żeby wybrać skuteczne działania marketingowe musimy poznać Twoją firmę i jego konkurentów. Jeśli masz już zaplanowane wszystko co od nas chcesz, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najtrafniejszy. Zrobimy to wszystko, by podany budżet został maksymalnie dobrze zaplanowany.

W Koniecpolu, tak jak w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurencja, dlatego trzeba myśleć wcześniej i realizować nowe pomysły zanim konkurenci wpadną na pomysł, żeby rozpocząć się promować. ;)

reklama Koniecpol

Klienci, decydując się na reklamę, najczęściej korzystają z:

  • Pozycjonowania strony w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu,
  • Reklamy Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Koniecpolu

(cennik reklamy Koniecpol)

Na te pytanie bardzo trudno odpowiedzieć, ponieważ to pytanie z serii "ile kosztuje fotel?", na które niestety nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach planujemy się reklamować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Koniecpolu, który działa lokalnie i jego zasięg to jedynie Koniecpol i okolice - koszt marketingu zacznie się od 730 zł / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Koniecpola, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Koniecpol i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem profesjonalnego tekstu.

Duża firma np. z branży produkcyjnego, którego siedziba znajduje się w Koniecpolu ma zupełnie odmienną grupę docelową (działa globalnie, więc jego grupa klientów to cała Polska, a nawet Europa lub świat), dlatego kwota na ogólnopolską poprawę widoczności będzie o wiele większy - promocja globalna to koszt minimum 6 8450 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który ma pokazać jaka jest rozbieżność w kwotach i zakresach działań reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Koniecpola.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Koniecpola, ale w dzisiejszych czasach to nie jest żadne utrudnienie, nawet odwrotnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, kiedy promowaniem zajmowały się agencje reklamowe jedynie z sąsiedztwa, a głównym źródłem nowych klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazeach. Teraz każdy ma komórkę, pocztę email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi klientami to żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Wiemy jak ważny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy, aby najszybciej jak to możliwe odpowiedzieć na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu wszyscy nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe dodatkowo testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci doceniają te rozwiązanie, ponieważ zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03