⇒ Reklama Koniecpol ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Koniecpolu i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową i na samej reklamie znamy się doskonale.

 

W ofercie mamy ogromnie szeroki zakres usług reklamowych.
Aby dobrać dla Ciebie najlepsze działania marketingowe musimy poznać Twój biznes i jego konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane wszystko co od nas potrzebujesz, to super, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tych wyborów. Wszystko to robimy, by założony budżet był odpowiednio zagospodarowany.

W Koniecpolu, tak jak w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, więc trzeba myśleć wcześniej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurencja wpadnie w ogólne na myśl, aby zacząć zainwestować w promocję. ;)

reklama Koniecpol

Nasi klienci, wybierając reklamę, zwykle korzystają z:

  • Pozycjonowania strony w Google,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Koniecpolu

(cennik reklamy Koniecpol)

Na to pytanie ciężko udzielić odpowiedzi, przede wszystkim dlatego, że to pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", na które niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i w jakich miejscach mamy zamiar się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Koniecpolu, który działa lokalnie i jego obszar działania to jedynie Koniecpol i okolice - cena reklamy rozpocznie się od 990 zł / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Koniecpola, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Koniecpol i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem profesjonalnego tekstu.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży produkcyjnego, którego biuro mieści się w Koniecpolu ma odmienną odmienną grupę odbiorców (działa globalnie, więc grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego budżet na ogólnopolską poprawę widoczności będzie dużo wyższy - reklama globalna zaczyna się koszt minimalny 3 890 zł / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to jedynie przykład, który ma pokazać jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach kampanii reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu marketingowego z paroma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Koniecpola.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Koniecpola, ale obecnie to nie jest żadne utrudnienie, nawet przeciwnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy promowaniem zajmowały się firmy jedynie z sąsiedztwa, a głównym źródłem zdobycia nowych kontrahentów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Teraz wszyscy mają telefon, pocztę e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to na szczęście nie problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy, by najszybciej jak to możliwe odpowiedzieć na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi klienci cenią sobie te rozwiązanie, gdyż zawsze w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03