⇒ Reklama Szczekociny ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Szczekocinie i okolicy

Jesteśmy agencją reklamy i na kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W ofercie posiadamy ogromnie szeroki zakres działań marketingowych.
Żeby wybrać najlepsze działania reklamowe potrzebujemy poznać Twój biznes i konkurencję. Jeśli masz już w głowie praktycznie wszystko co od nas wymagasz, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tych wyborów. Wszystko to robimy, by określony budżet był maksymalnie dobrze zagospodarowany.

W Szczekocinie, tak jak w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, w związku z tym musisz myśleć szybciej i realizować nowe pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na pomysł, żeby zacząć zainwestować w promocję. ;)

reklama Szczekociny

Nasi klienci, wybierając reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Szczekocinie

(cennik reklamy Szczekociny)

Na pytanie ciężko udzielić odpowiedzi, bo te pytanie z serii "ile kosztuje telewizor?", na które niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach planujemy się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Szczekocinie, który działa lokalnie i jego obszar działania to tylko Szczekociny oraz okolice - cena promocji wyniesie od 4580 zł / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Szczekocin, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Szczekociny i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem tekstu.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży meblarskiej, którego biuro znajduje się w Szczekocinie ma zupełnie inną grupę docelową (działa globalnie, więc jego grupa klientów to cała Polska, a nawet Europa lub świat), dlatego budżet na globalną poprawę zamówień będzie dużo większy - promocja globalna to minimum 5 860 zł / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien zobrazować jaka jest różnica w kwotach i zakresach kampanii marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu marketingowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Szczekocin.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Szczekocin, ale w dzisiejszych czasach to nie jest ograniczenie, nawet odwrotnie! Biuro mamy w Czechowicach-Dziedzicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, gdy marketingiem zajmowały się firmy reklamowe tylko z sąsiedztwa, a źródłem zdobycia klientów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Teraz wszyscy mają telefon komórkowy, email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście nie problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy, aby najszybciej jak się da odpowiedzieć na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe dodatkowo testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi klienci doceniają te podejście, ponieważ zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03