⇒ Reklama Szczekociny ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Szczekocinie i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową - na samej reklamie znamy się jak mało kto.

 

W naszej ofercie posiadamy ogromnie szeroki wachlarz usług marketingowych.
Żeby wybrać dla Ciebie skuteczne działania marketingowe potrzebujemy poznać Twój biznes i konkurentów. Jeśli masz już w głowie wszystko co od nas wymagasz, to świetnie, ale i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najtrafniejszy. Zrobimy to wszystko, by określony budżet był maksymalnie dobrze zagospodarowany.

W Szczekocinie, tak jak w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, więc musisz myśleć dużo szybciej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurenci wpadną na pomysł, żeby zacząć zainwestować w marketing. ;)

reklama Szczekociny

Klienci, decydując się na reklamę, najczęściej korzystają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Szczekocinie

(cennik reklamy Szczekociny)

Na pytanie bardzo ciężko udzielić odpowiedzi, ponieważ to pytanie z serii "ile kosztuje dom?", na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i gdzie chcemy się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Szczekocinie, który działa tylko w okolicy Szczekocin i jego zasięg to tylko Szczekociny i najbliższe okolice - koszt reklamy rozpocznie się od 4570 złotych / miesięcznie. Dla naszego przykładowego dentysty z Szczekocin, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Szczekociny i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży motoryzacyjnej, którego biuro mieści się w Szczekocinie ma już zupełnie odmienną grupę klientów (działa globalnie, więc grupa klientów to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego kwota na ogólnopolską poprawę widoczności będzie o wiele wyższy - reklama globalna zaczyna się koszt minimalny 4 780 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który ma pomócpokazać jaka jest różnica w kwotach i obszarach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu marketingowego z paroma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Szczekocin.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Szczekocin, ale obecnie to nie jest ograniczenie, wręcz odwrotnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się firmy tylko w najbliższej okolicy, a źródłem klientów była poczta pantoflowa i reklamy w gazecie. Obecnie każdy ma telefon, email, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście nie problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, dlatego dbamy o to, aby najszybciej jak to możliwe odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe dodatkowo testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci doceniają te podejście, ponieważ w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03