Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Tuchola

W świecie pełnym wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko będzie Cię rozumiał, ale będzie też umiał przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Tucholi to nie tylko eksperci, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy wyprowadzić Twój biznes na wyższy poziom! Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem swoich Klientów.

U nas znajdziesz wszystko to, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym. Zaczynając od zaprojektowania logotypu i stworzenia strony www na kampanii reklamowej przez SEO i prowadzenia konta na mediach społecznościowych oraz na wsparciu technicznym kończąc.

agencja reklamowa Tuchola

Agencja marketingowa
Tuchola

Na co możesz liczyć?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę www, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Social Media i kampanie płatne, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile kosztują działania marketingowe?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Jest to zależne od branży, budżetu i konkurencji. Trzeba wziąć pod uwagę, że decydując się na kampanię Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć zaraz po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Tuchola to cięższy orzech do zgryzienia, ale standardowo możemy wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż konkurencja. Sprawimy, że Twoje Social Media odżyją i przyciągną potencjalnych Klientów. Wykonywane przez nas działania marketingowe mają doprowadzić do dwóch rzeczy – Twojego większego przychodu i nowych Klientów.

tworzenie stron internetowych

strony internetowe

budowa sklepów internetowych

sklepy internetowe

optymalizacja strony internetowej

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design agencji reklamowej

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

wsparcie na ich stronach internetowych

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe dla kampanii reklamowych

fotografia produktowa

materiały reklamowe do celów biznesowych

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing na stronach internetowych

Content Marketing

projekty graficzne w mediach społecznościowych

Projektowanie graficzne

kompleksowe usługi i kampanie reklamowe

Niestandardowe kampanie marketingowe? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Tucholi – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie reklamowe są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Tuchola

Jesteśmy 12-osobowym zespołem specjalizującym się w marketingu internetowym gotowym do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe usługi i rozwiązania marketingowe. Na naszych barkach spoczywają zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa kont na mediach społecznościowych, jak i copywriting, projekty graficzne, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele więcej. Wspólnie stworzymy dla Twojej firmy strategię marketingową dopasowana do grupy docelowej. Tutaj wszystkie kampanie reklamowe są na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Tuchola przy współpracy z nami?

dobra agencja marketingowa Tuchola

kompleksowość działań reklamowych

kompleksowa agencja marketingowa

łatwy kontakt

agencja marketingu internetowego

efektywność realizowanych działań

Agencja Interaktywna M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś więcej niż sztampowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji, przykuje uwagę potencjalnych klientów i zapadnie w pamięć Klientom.

Dlaczego warto wybrać naszą Agencję Marketingową w Tucholi?

Nieograniczona kreatywność

Wyzwania nam nie straszne – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając innowacyjną strategię marketingową, która wyniesie Twoją markę na sam szczyt. Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie skutecznych kampanii.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko strategii marketingowej. Dostarczamy kampanie reklamowe oraz widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci chętnie będą wybierać. 

2

Elastyczność i dostępność agencji marketingowej

Marketing to ciągłe zmiany, a my jesteśmy elastyczni. Reagujemy błyskawicznie na wszelkie zmiany, aby nasze rozwiązania marketingowe zawsze odpowiadały aktualnym potrzebom rynku i Twojego biznesu. Łączymy siły online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś z Tuchola, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta pozwala na dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony www nieprzynoszące żadnych efektów jest łatwo, podobnie jak zebrać grupkę osób do pracy zdalnej i rozdysponowywać im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” budżetowych rozwiązań, zgłoś się po kampanie reklamowe do freelancera lub „agencji marketingowej” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących wynikach, dobrym kontakcie, pewności, że Twój freelancer nagle nie zmieni profesji, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, pozostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Tuchola ma zagwarantować Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody rosnące z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak tego dokonać.

kamapnie reklamowe w m16
pozycjonowanie sklepu internetowego

Twój Partner w biznesie

Nie wszystkie agencje marketingowe mogą się tym pochwalić. Nie tylko rozumiemy potęgę Google, ale także znamy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe możliwości reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Tuchola i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do docelowej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o efektywności każdej kampanii.

agencja reklamowa - social media

Agencja marketingowa Tuchola

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i planujemy strategie na wysokim poziomie, które postawią wyzwanie standardom rynkowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zakresie SEO, prowadzenia kont w mediach społecznościowych, content marketingu czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była rozpoznawalna zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc osiągnąć szczyt! Skontaktuj się z naszą agencją już dziś i razem stworzymy strategię marketingową i kampanie online, o jakich konkurencja może tylko pomarzyć!! Grupa składający się z ludzi chcących rozwijać Twój biznes i realizować strategie marketingowe będzie do Twojej dyspozycji! Pozyskiwanie nowych Klientów pozostaw nam!

Skontaktuj się z nami