Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Sosnowiec

W świecie, w którym jest pełno wyzwań, warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Sosnowcu to nie tylko grupa ekspertów, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy doprowadzić Twój biznes na sam szczyt!

Wszystko, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Zaczynając od przygotowania logo i stworzenia strony internetowej na kampanii reklamowej oraz wsparciu technicznym kończąc.

specjaliści w dziedzinie marketingu internetowego

Agencja marketingowa
Sosnowiec

Na co możesz liczyć?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać konta w mediach społecznościowych, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotowywać identyfikację wizualną,  materiały reklamowe i
druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jak wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt około 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw to 14 000 zł netto

Kiedy można spodziewać się efektów?

Jest to zależne od branży, budżetu i konkurencji. Standardowo decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować zaraz po starcie kampanii. Pozycjonowanie Sosnowiec to cięższy orzech do zgryzienia, ale standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej niż konkurencja. Nasze skuteczne reklamy mają jeden cel – zwiększyć Twoje wyniki sprzedażowe.

tworzenie stron www

tworzenie stron internetowych

sklepy internetowe

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie twojej firmy na rynku lokalnym

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design - indywidualne podejście

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

kompleksowe wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media (media społecznościowe)

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Agencja reklamowa Sosnowiec

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotów do działania. Chcesz mieć swój własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Dokładnie tak to działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania marketingowe. Na naszych barkach spoczywają zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, projekty graficzne, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele więcej. Tutaj każda reklama Sosnowiec jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Mamy Klientów z różnych branż i żadna nie jest nam straszna. Dotrzyj z nami do nowych Klientów – zdobędziemy dla Ciebie realne zyski z kampanii reklamowych.

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Sosnowca przy współpracy z nami?

kompleksowe działania reklamowe

agencja interaktywna działań marketingowych Sosnowiec
dopasowanie strategii marketingowej

szybki kontakt

nasze efekty przekraczają oczekiwania

skuteczność realizowanych zadań

Agencja M16.PL - DLACZEGO MY?

Twoja firma zasługuje na coś lepszego niż standardowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci zabłysnąć na tle konkurencji, przykuje uwagę odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego wybrać M16.pl w Sosnowcu do prowadzenia kampanii reklamowych?

Kreatywność bez granic

Nie boimy się wyzwań – nasza kreatywność działa niczym paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając innowacyjne strategie, które pozwolą wybić się Twojej marce na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy strategie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność.

2

Elastyczność i dostępność

Ciągłe zmiany w świecie marketingu internetowego są na porządku dziennym, a my jesteśmy elastyczni. Błyskawicznie reagujemy na nowości, dostosowując rozwiązania marketingowe do bieżących potrzeb branży i wymagań Twojego biznesu. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś w Sosnowcu czy na drugim końcu Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta pozwala na dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie zdołał sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nie przynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli jesteś przysłowiowym „Januszem” budżetowych rozwiązań, zgłoś się do freelancera lub „agencji marketingowych” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na wynikach, dobrym kontakcie, gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni ścieżki kariery, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, zostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Sosnowiec ma zagwarantować Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić. Zapewniamy kompleksową obsługę w wyszukiwarce Google, mediach społecznościowych i gdziekolwiek tylko sobie wymarzysz!

agencja z zakresu marketingu internetowego
skuteczność w social mediach

Agencja reklamowa M16.PL - Twój Partner w biznesie

Nie tylko poznaliśmy potęgę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Sosnowiec i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do właściwej grupy odbiorców, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampani.

agencja reklamowa Sosnowca

Agencja marketingu Sosnowiec

Nasza agencja to nie tylko specjaliści w marketingu internetowym, to również osoby, z kreatywnymi pomysłami, które są gotowe wykraczać poza utarte schematy i tworzyć strategie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO po kreatywne kampanie reklamowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna online i offline. Niezależnie od tego, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a razem stworzymy strategię dopasowaną do Twoich potencjalnych Klientów, która pozwoli Twojej marce świecić na tle konkurencji! Nasze działania dopasowujemy do potrzeb Klienta, branży, a także zasobów portfela. Napisz do nas po kompleksowe usługi, wykonamy szczegółową wycenę i zaczniemy promocję Twojej firmy. Zdobądź swoich nowych Klientów!

Skontaktuj się z nami