Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Płock

W świecie pełnym wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko Cię zrozumie, ale będzie też umiał przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Płocku to nie tylko grupa ekspertów, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy doprowadzić Twój biznes na wyższy poziom!

U nas znajdziesz wszystko to, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym. Rozpoczynając od zaprojektowania logo i stworzenia strony internetowej na kampaniach reklamowych oraz wsparciu technicznym kończąc.

agencja marketingowa Płock

Agencja marketingowa
Płock

Na co możesz liczyć?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie Facebook Ads, obsługiwać kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Trzeba wziąć pod uwagę, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można zaobserwować natychmiast po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Płock wymaga więcej czasu, jednak standardowo możemy wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Płocku – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Płock

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotów do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć swój własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Na naszych barkach spoczywają zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i content marketing, projekty graficzne, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Płock jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Płocka przy współpracy z nami?

agencja marketingowa Płock

kompleksowe działania reklamowe

agencja marketingowa z Płocka

łatwy kontakt

marketingowa agencja Płock

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś więcej niż sztampowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać M16.pl w Płocku?

Kreatywność bez granic

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając nowatorskie strategie, które wyróżnią Twoją markę.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy strategie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing to ciągłe zmiany, a my jesteśmy elastyczni. Sprawnie reagujemy na nowości, dostosowując strategie marketingowe do bieżących potrzeb rynku i wymagań Twojej firmy. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś z Płocka, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność umożliwia nam dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony www nieprzynoszące żadnych efektów jest łatwo, podobnie jak zebrać kilka osób do pracy zdalnej i rozdysponowywać im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli szukasz najtańszych usług, zgłoś się do freelancera lub „agencji marketingowych” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących wynikach, dobrym kontakcie, pewności, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, zostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Płock ma zagwarantować Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody zwiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak jak to tego doprowadzić.

agencja marketingowa Płock
agencja marketingowa Płock

Twój Partner w biznesie

Nie tylko rozumiemy politykę Google, ale także znamy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe możliwości reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Płock i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do właściwej grupy odbiorczej, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampanii.

agencja marketingowa Płock

Agencja marketingowa Płock

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i planujemy strategie, które zostawiają wyzwanie rynkowym standardom. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zakresie SEO czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc osiągnąć szczyt! Zgłoś się do nas już dziś i razem stworzymy strategię, o jakiej konkurencja może tylko pomarzyć!

Skontaktuj się z nami