Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Sosnowiec

Potrzebujesz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Sosnowiec

Pozycjonowanie
Sosnowiec

Jaki budżet

Koszt kampanii jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jak bardzo są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Sosnowcu

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiamy drogą mailową, a także telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

 • projektowanie sklepów internetowych od zera
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1

Pozycjonowanie stron

 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2

Lokalne pozycjonowanie

 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Trafiłeś na tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Sosnowiec”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Sosnowca, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Sosnowca na słowa związane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy również mogli pomóc Tobie.

Gdy konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Napisz do nas, a przekonasz się, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! To jest najwyższy czas, byś wreszcie został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Sosnowiec to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron internetowych Sosnowiec
pozycjonowanie stron Sosnowiec

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” nie jest trudno, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Sosnowiec. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej informacji 

pozycjonowanie stron Sosnowiec
Jak pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie stron w Sosnowcu
Jasne warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie Sosnowiec
Uwaga!
W trakcie pracy z naszą agencją wymagamy czynnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencji.
pozycjonowanie Sosnowiec

Kogo pozycjonujemy w Sosnowcu?

Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od palarni kawy, aż po duże sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie stron internetowych Sosnowiec

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Sosnowiec
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie stron w Sosnowcu- postaw na marketing online!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na reklamę swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego Klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które są na górze wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to, by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak pokazać się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w danym regionie. Dzięki trafnemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest idealne dopasowanie budżetu do aktualnych potrzeb promocyjnych. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy bez czekania pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które wyświetlają się bezpośrednio pod reklamami płatnymi Google Ads. Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Sosnowiec, jest związane z rosnącymi kosztami i większym nakładem czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozważnie. Posiadamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pomagają osiągnąć sukces naszym Klientom. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Sosnowiec to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. Na początku kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w naturalnych wynikach wyszukiwania, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Sosnowiec. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch się zwiększa – każdy jest zadowolony (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Sosnowcu? Aby dokładnie to sprawdzić, trzeba wziąć pod uwagę 3 warunkowe – frazy kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dopasować te, które będą najbardziej efektywne i takie, które posiadają największy potencjał większych zysków dla Ciebie. 

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pojawienie się w SERPach przez dopasowanie wartościowych treści. Założymy dla Twojej firmy też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), dzięki możliwości określenia zasięgu pokazywania się stworzonych reklam regionalnie np. wyłącznie Sosnowca i szybszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google nad konkurencją. Gdy pokazujemy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Sosnowiec), z pewnością uzyskamy zyski z kampanii.