Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Cieszyn

W świecie, w którym jest pełno wyzwań, warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w zadowalające efekty. Nasza Agencja marketingowa w Cieszynie to nie tylko grupa specjalistów, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy doprowadzić Twój biznes na wyższy poziom!

Wszystko, co związane z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Rozpoczynając od zaprojektowania logotypu i stworzenia strony internetowej na kampanii reklamowej oraz pomocy technicznej kończąc.

agencja marketingowa Cieszyn

Agencja marketingowa
Cieszyn

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie Facebook Ads, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe i
druki. A to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jak wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt około 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw to 14 000 zł netto

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Standardowo decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować od razu po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Cieszyn jest bardziej skomplikowaną kwestią, ale standardowo możemy zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Agencja reklamowa Cieszyn

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotów do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Na naszych barkach spoczywają zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, materiały reklamowe, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele więcej. Tutaj każda reklama Cieszyn jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej doceniają Klienci z Cieszyna podczas współpracy z nami?

agencja marketingowa Cieszyn

kompleksowe działania reklamowe

agencja marketingowa Cieszyn

szybki kontakt

marketingowa agencja Cieszyn

efektywność realizowanych zadań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twoja firma zasługuje na coś lepszego niż sztampowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zapadnie w pamięć Klientom.

Dlaczego wybrać M16.pl w Cieszynie?

Kreatywność bez granic

Wyzwania nam nie straszne – nasza kreatywność działa niczym paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczne strategie, które wyróżnią Twoją markę.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy kampanie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność.

2

Elastyczność i dostępność

Świat marketingu jest dynamiczny, a my jesteśmy elastyczni. Ekspresowo reagujemy na zmiany, dostosowując rozwiązania marketingowe do bieżących potrzeb branży i wymagań Twojego biznesu. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś w Cieszynie czy na drugim końcu Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie potrafił sprostać najdziwniejszym wymaganiom naszych Klientów. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony internetowe nieprzynoszące żadnych efektów jest bardzo łatwo, podobnie jak zebrać grupkę osób do pracy zdalnej i rozdysponowywać im zadania. Jednak taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli jesteś przysłowiowym „Januszem” budżetowych rozwiązań, skorzystaj z pomocy freelancera lub „agencji marketingowych” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na wynikach, bezproblemowym kontakcie, pewności, że freelancer nagle nie zmieni profesji, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Cieszyn ma zagwarantować Ci sukces, wyprzedzanie konkurencji i dochody rosnące z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak jak to tego doprowadzić.

agencja marketingowa Cieszyn
agencja marketingowa Cieszyn

Twój Partner w biznesie

Nie tylko poznaliśmy politykę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe możliwości reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Cieszyn i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do właściwej grupy odbiorców, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampani.

agencja marketingu z Cieszyna

Agencja marketingowa Cieszyn

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i planujemy strategie, które zostawiają wyzwanie standardom rynkowym. Bez względu na to, czy potrzebujesz wsparcia w zakresie SEO czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka istniała zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc osiągnąć szczyt! Skontaktuj się z nami już dziś i razem stworzymy strategię, o jakiej konkurencja może tylko pomarzyć!

Skontaktuj się z nami