Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Aleksandrów Łódzki

W świecie pełnym wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Aleksandrowie Łódzkim to nie tylko profesjonaliści, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy wyprowadzić Twój biznes na wyższy poziom!

Wszystko, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Zaczynając od zaprojektowania logotypu i stworzenia strony internetowej na kampanii reklamowej oraz wsparciu technicznym kończąc.

agencja marketingowa Aleksandrów Łódzki

Agencja marketingowa
Aleksandrów Łódzki

Co możemy zrobić?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

W jakim czasie będziemy mieć efekty działań?

Jest to zależne od branży, budżetu i konkurencji. Warto wiedzieć, że decydując się na kampanię Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można zaobserwować od razu po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Aleksandrów Łódzki wymaga więcej czasu, jednak standardowo możemy wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Aleksandrowie Łódzkim – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Aleksandrów Łódzki

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotowy do działania. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, materiały reklamowe, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele więcej. Tutaj każda reklama Aleksandrów Łódzki jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej doceniają Klienci z Aleksandrowa Łódzkiego współpracując z nami?

agencja marketingowa Aleksandrów Łódzki

kompleksowość działań reklamowych

agencja marketingowa z Aleksandrowa Łódzkiego

bezproblemowy kontakt

marketingowa agencja Aleksandrów Łódzki

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twój biznes zasługuje na coś lepszego niż standardowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, przykuje uwagę odbiorców i zapadnie w pamięć Klientom.

Dlaczego warto wybrać M16.pl w Aleksandrowie Łódzkim?

Nieograniczona kreatywność

Wyzwania nam nie straszne – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć zapadające w pamięć projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając nowatorskie strategie, które pozwolą wybić się Twojej marce na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko kampanii marketingowej. Dostarczamy widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci chętnie będą wybierać.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing ciągle się zmienia, a my jesteśmy elastyczni. Sprawnie reagujemy na zmiany, dostosowując działania marketingowe do aktualnych potrzeb branży i wymagań Twojej firmy. Łączymy działania online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś z Aleksandrowa Łódzkiego, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność umożliwia nam dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie potrafił sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony www nieprzynoszące żadnych korzyści jest łatwo, podobnie jak zebrać kilka osób do pracy zdalnej i rozdysponowywać im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” budżetowych rozwiązań, skorzystaj z pomocy freelancera lub „agencji marketingowych” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących wynikach, dobrym kontakcie, gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni profesji, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Aleksandrów Łódzki ma zagwarantować Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody rosnące z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Aleksandrów Łódzki
agencja marketingowa Aleksandrów Łódzki

Twój Partner w biznesie

Nie tylko poznaliśmy potęgę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Aleksandrów Łódzki i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o efektywności każdej kampanii.

agencja marketingowa Aleksandrów Łódzki

Agencja marketingowa Aleksandrów Łódzki

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i tworzymy strategie, które zostawiają wyzwanie standardom rynkowym. Bez względu na to, czy potrzebujesz wsparcia w zakresie SEO czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka istniała zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc zdobywać szczyty! Skontaktuj się z nami już dziś i razem stworzymy strategię, o jakiej konkurencja może tylko pomarzyć!

Skontaktuj się z nami