Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Szczucin

Proponujemy prowadzenie kompleksowych działań w ramach kampanii SEM. Możemy wykonać zarówno prace programistyczne, optymalizacja serwisów internetowych, kampanie Google Ads, jak i copywriting, prowadzenie Social Media, druk i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Szczucina najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, ekspresowy kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Szczucin

Agencja interaktywna
Szczucin

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, stworzyć kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, zrobić zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Trzeba wziąć pod uwagę, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować natychmiast po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Szczucin to cięższy orzech do zgryzienia, ale standardowo możemy zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Szczucinie – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja interaktywna do zadań specjalnych

Własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika etatowego? Z nami to możliwe! Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, bo wiemy, jak ważne jest dopasowanie działań marketingowych pod wybraną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci błyskawiczne dotarcie do potencjalnych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez odpowiednie przedstawienie Twoich usług w przestrzeni internetowej. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Szczucin

Kompleksowość

agencja interaktywna z Szczucina

Pomoc doświadczonych pracowników

interaktywna agencja Szczucin

indywidualne podejście

Innowacyjne strategie w naszej agencji kreatywnej

agencja Szczucin

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Wprowadzimy niezbędne poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoją usługą.

agencja interaktywna Szczucin

Funkcjonalna strona internetowa i sklep internetowy

Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy, przyciągający uwagę design, który wyróżni Twoją firmę i przyciągnie Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając konwersje.

interaktywna agencja Szczucin

Kampania Google Ads

Zajmiemy się kompleksową obsługą Twoich reklam Google Ads, zapewniając precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom poprawisz widoczność swojej marki w sieci i przyciągniesz nowych Klientów jeszcze szybciej.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą docierać do odpowiedniej grupy docelowej, a Ty osiągniesz lepsze efekty i zwiększysz konwersje. Zajmiemy się wszystkim – od stworzenia strategii, przez optymalizację reklam, aż po raportowanie wyników.

agencja interaktywna Szczucin

Wydruki

Spójny wizerunek marki to klucz do sukcesu. Zajmiemy się tworzeniem profesjonalnych grafik, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę innych osób.

agencja Szczucin

Social Media

Postaw na naszą kompleksową obsługę i zobacz, jak Twoja marka rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w mediach społecznościowych, pomożemy Ci zbudować zaangażowaną społeczność i zwiększyć sprzedaż.

agencja reklamowa Szczucin

M16 — zespół do zadań specjalnych

Nasza agencja kreatywna to zgrana grupa doświadczonych pracowników, którzy chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno związane z pozycjonowaniem, jak i trendami w social mediach czy budowaniu wizerunku.

Zajmujemy się kompleksową obsługą działań marketingowych, więc możemy przejąć cały nadzór nad Twoją platformą internetową, a nawet poprowadzić Twoje social media czy zaplanować reklamy w Szczucinie.

Siedziba naszej agencji znajduje się na Śląsku, ale od wielu lat realizujemy kampanie na terenie całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Szczucinie? To żaden problem — wszystkie szczegóły możemy omówić mailowo bądź rozmowy telefoniczne. Służymy pomocą, aby rozwinąć Twój biznes w internecie.

Profesjonalne doradztwo marketingowe

Jesteśmy skuteczną agencją marketingową, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu. Opracujemy kampanie SEM dostosowane do rynku oraz potrzeb Klienta. Rozpoczniemy od sprawdzenia Twojej konkurencji, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zagospodarować miesięczny budżet na działania wizerunkowe i SEO Twojego biznesu. W ramach współpracy co miesiąc przesyłamy podsumowanie z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej usługi u nas. Zaufaj nam, a Twoje słupki sprzedaży poszybują do góry!
Oprócz marketingu, Projektujemy strony internetowe – zaprojektujemy spójną wizualnie {domenę}, która przyciągnie wzrok użytkowników. Możemy zaproponować Ci też obsługę kont firmowych na Facebooku i Instagramie, a dodatkowo zadbamy o reklamę zewnętrzną Twojej firmy. Zaprojektujemy i wydrukujemy wszystkie niezbędne materiały reklamowe od wizytówek po katalogi, notatniki i druki wielkoformatowe. Odezwij się do nas, a Twoja marka w mgnieniu oka stanie się rozpoznawalna.

Responsywne strony www

Dobrze wykonana strona www to wizytówka każdego biznesu, dlatego wykonanie stron internetowych warto zlecić specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie platformę, a do tego innowacyjną i intuicyjną dla Klientów. Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania, które pokochają Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko parę chwil na zwrócenie uwagi użytkownika. Warto też skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o odpowiednią treść na stronie (content marketing).

Mamy status Partnera Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja interaktywna ma status certyfikowanego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w optymalizowaniu reklam Google Ads dla firm. Zapytaj o szczegóły.

agencja reklamowa Szczucin

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Szczucina i okolic

Jasne, że tak! Jako agencja interaktywna zajmujemy się tworzeniem responsywnych sklepów online dostosowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Oryginalne platformy internetowe i sklepy online muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wymogi Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na początku w wyszukiwarce Google, stąd też nasza agencja kreatywna Szczucin dba o każdy szczegół przy planowaniu strategii z naszymi Klientami.
Wykonywanie stron www to tylko mały element tego, czym zajmujemy się na co dzień. Jesteś zainteresowany tym, co jeszcze możemy Ci zaoferować? Zapytaj o szczegóły!

Jesteśmy agencją interaktywną, która świadczy kompleksową obsługę. Na początku współpracy wyznaczamy dedykowany zespół, który będzie czuwał nad wykonywaniem planów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli prowadzisz biznes, to Twoja firma musi się wyróżniać, dlatego spójna strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci dotrzeć do nowych Klientów. Budowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — można pomyśleć też o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie trwałych więzi z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy pomocą i z chęcią przedstawimy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję interaktywną” jest łatwo — trzeba tylko znaleźć kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka formacja nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który codziennie ma ze sobą kontakt. Jeżeli zależy Ci na dobrym kontakcie oraz gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje czy zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z kłopotami, to odezwij się do nas.

Skontaktuj się z nami