Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Żabno

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania marketingowe. Do zakresu naszych działań można zaliczyć zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie serwisów internetowych, prowadzenie reklam Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod SEO, prowadzenie Social Media, druk i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Żabna najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, stały kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Żabno

Agencja interaktywna
Żabno

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Warto wiedzieć, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można zaobserwować zaraz po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Żabno jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo możemy wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Żabnie – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja kreatywna do zadań specjalnych

Własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika na etacie? Tak to właśnie działa! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, bo wiemy, jak istotne jest dopasowanie działań marketingowych pod konkretną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci ekspresowe dotarcie do potencjalnych Klientów z Żabna poprzez odpowiednie przedstawienie Twoich usług w internecie. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Żabno

Kompleksowość

agencja interaktywna z Żabna

Doradztwo doświadczonych pracowników

interaktywna agencja Żabno

indywidualne podejście

Skuteczne działania w naszej agencji kreatywnej

agencja Żabno

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Wprowadzimy wymagane poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy ruch na Twojej stronie.

agencja interaktywna Żabno

Nowoczesna strona internetowa i sklep internetowy

Wykonamy dla Ciebie unikalny, przyciągający uwagę motyw, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, gwarantując świetne wrażenia użytkownikom i zwiększając sprzedaż.

interaktywna agencja Żabno

Reklama w Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, gwarantując precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom poprawisz widoczność swojej firmy w sieci i przyciągniesz nowych Klientów w mgnieniu oka.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą skuteczniejsze, a Ty osiągniesz lepsze efekty i zwiększysz sprzedaż. Dopilnujemy wszystkiego – od analizy i strategii, przez optymalizację reklam, aż po raportowanie wykonanych działań.

agencja interaktywna Żabno

Wydruki

Spójna identyfikacja wizualna firmy to podstawa. Stworzymy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę innych osób.

agencja Żabno

Social Media

Postaw na naszą kompleksową obsługę i przekonaj się, jak rośnie rozpoznawalność Twojej marki. Prowadząc profile Twojej firmy w mediach społecznościowych, pomożemy Ci stworzyć zaangażowaną społeczność i zwiększyć przychody.

agencja reklamowa Żabno

M16 — zespół do zadań specjalnych

Nasza agencja kreatywna to zgrana grupa specjalistów, którzy w mgnieniu oka przyswajają wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w social mediach czy promocji wizualnej.

Prowadzimy kompleksowe usługi, stąd możemy przejąć cały nadzór nad Twoją platformą www, a nawet poprowadzić Twoje media społecznościowe czy zoptymalizować reklamy w Żabnie.

Nasza agencja interaktywna jest na Śląsku, ale od długich lat realizujemy kampanie na terenie całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Żabnie? To żaden problem — wszystkie szczegóły możemy omówić mailowo bądź telefonicznie. Służymy pomocą, aby rozwinąć Twój biznes w internecie.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jesteśmy skuteczną agencją reklamową, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Zrealizujemy kampanie reklamowe dostosowane do rynku i wymagań Klienta. Zaczniemy od sprawdzenia Twojej konkurencji, aby wiedzieć, ile musimy zrobić, aby znaleźć się w wynikach wyszukiwania Google przed nimi. To pozwoli nam dobrze zagospodarować przewidywany budżet na promocję Twojego biznesu. Po podpisaniu umowy co miesiąc tworzymy raporty z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej usługi u nas. Zaufaj nam, a Twoje słupki sprzedaży poszybują do góry!
Oprócz marketingu, Zajmujemy się budowaniem stron www – zaprojektujemy spójną wizualnie {domenę}, która zainteresuje potencjalnych Klientów. Możemy zaoferować Ci też prowadzenie stron firmowych na Facebooku i Instagramie, a dodatkowo zadbamy o reklamę outdoorową Twojej firmy. Wykonamy wszystkie ważne gadżety reklamowe od wizytówek po broszury, kalendarze i banery. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja firma w mgnieniu oka stanie się rozpoznawalna.

Responsywne strony internetowe

Odpowiednio wykonana strona internetowa to wizytówka każdego biznesu, dlatego tworzenie stron internetowych warto zlecić specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie stronę, a na dodatek innowacyjną i intuicyjną dla użytkowników. Przedstawimy Ci świetne narzędzia, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko parę chwil na zwrócenie uwagi użytkownika. Warto też skorzystać z pomocy autora tekstów SEO, który zadba o odpowiednią treść na stronie (SEO copywriting).

Mamy status Partnera Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja interaktywna ma status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm. Dowiedz się więcej.

agencja reklamowa Żabno

Pytania i odpowiedzi

Oczywiście, że tak! Jako agencja interaktywna zajmujemy się tworzeniem responsywnych sklepów online dostosowanych do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Oryginalne portale www i sklepy online muszą być dobrze zaplanowane oraz spełniać wymogi Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google, więc też nasza agencja interaktywna Żabno dba o każdy szczegół przy planowaniu strategii z naszymi Klientami.
Tworzenie stron www to tylko część tego, co możemy dla Ciebie zrobić. Jesteś ciekawy, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Nasza oferta stoi przed Tobą otworem!

Jesteśmy agencją interaktywną, która świadczy kompleksową obsługę. Na początku współpracy wyznaczamy dedykowany zespół, który będzie czuwał nad wykonywaniem planów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoja marka musi się wyróżniać, dlatego spójna strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci dotrzeć do nowych Klientów. Kreowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — warto pomyśleć o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie trwałych więzi z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy doradztwem i z chęcią przedstawimy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję interaktywną” jest łatwo — trzeba tylko znaleźć kilka osób do pracy home office i przekazywać zadania, jednak taka formacja nigdy nie będzie tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeżeli zależy Ci na dobrym kontakcie i gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje albo zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z kłopotami, to skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami