Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Tomaszów Mazowiecki

Szukasz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Tomaszów Mazowiecki

Pozycjonowanie
Tomaszów Mazowiecki

Jakie są koszty

Budżet zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekty?

Jest to zależne od konkurencji i branży. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Tomaszowie Mazowieckim

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiane są przez e-mail oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Zdecyduj się na naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Trafiłeś na tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Tomaszów Mazowiecki”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Tomaszowa Mazowieckiego, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Tomaszowa Mazowieckiego na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojej firmie.

Jeżeli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy coś z tym zrobić. Napisz do nas, a przekonasz się, że to inni będą oglądać Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś wreszcie został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Tomaszów Mazowiecki to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Tomaszów Mazowiecki
pozycjonowanie stron Tomaszów Mazowiecki

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, ale tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Tomaszów Mazowiecki. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Tomaszów Mazowiecki
Na co możesz liczyć?

Śledzimy wszelkie nowości w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Tomaszowie Mazowieckim
Klarowna umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Tomaszowie Mazowieckim
Uwaga!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Tomaszów Mazowiecki
Kto powinien skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować wszystkich – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Tomaszów Mazowiecki

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: kupno linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Tomaszów Mazowiecki
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Tomaszowie Mazowieckim - postaw na marketing w sieci!

Nie wiesz, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które są na górze wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Nie ważne, czy masz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w danym regionie. Dzięki trafnemu doborowi fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

W SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy bez czekania pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które pokazują się zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Tomaszów Mazowiecki, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale co najważniejsze należy to robić rozważnie. Za pomocą wypracowanych w ciągu ostatnich lat standardom, możemy zdecydowanie polepszyć pozycje naszych Klientów, za czym idą wysokie sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Tomaszów Mazowiecki to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. W pierwszej kolejności trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w SERPach, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Tomaszów Mazowiecki. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch się zwiększa – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę za pozycjonowanie w Tomaszowie Mazowieckim? Będzie to zależne od kilku zmiennych – słowa kluczowe, strony od konkurencji oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i starcie działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dobrać te, które staną się najbardziej efektywne oraz takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także perfekcyjnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w SERPach przez dopasowanie dobrej jakości contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, dzięki możliwości dopasowania zasięgu pokazywania się reklam regionalnie np. wyłącznie Tomaszowa Mazowieckiego i szybszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google przed stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na najważniejsze słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Tomaszów Mazowiecki), na pewno uzyskamy zwrot z kampanii.