Kampanie Adwords Andrychów

 
Cześć! Miło Cię tu widzieć, bo to oznacza, że nasza reklama działa.
Twoja też zacznie, gdy wybierzesz agencję reklamową z prawdziwego zdarzenia. Na szczęście nie musisz już jej szukać!
W dodatku, gdy zdecydujesz się na kampanie Google Adwords w szybkim tempie zauważysz wzrost Klientów, którzy weszli na Twoją stronę internetową lub sklep. Niezależnie czy twoje działania są tylko rynku zagranicznym, czy tylko w Andrychowie - wspólnie stworzymy kampanie w Google ADS z której wszyscy będą zadowoleni - oprócz Twojej konkurencji oczywiście :)
Przedstawiliśmy Ci się - teraz pora na Twój ruch! Napisz do nas lub zadzwoń, a my doradzimy Ci “co zrobić, aby się nie pogubić” w Kampanii Google Adwords lub Kampani SEM.

Napisz do nas!


   

  Miesięczne koszty prowadzenia Kampani Google Ads

  Budżet do 500 zł
  Stała opłata za obsługę 150 zł
  Budżet 501 zł - 1 000 zł
  Prowizja 25% od wpłacanego budżetu
  Budżet 1001 zł - 2 000 zł
  Prowizja 20 % od wpłacanego budżetu
  Budżet 2001 zł - 3 000 zł
  Prowizja 15 % od wpłacanego budżetu
  Powyżej 3 000 zł
  Prowizja 10% od wpłaconego budżetu
  Przygotwanie pierwszej kampanii w sieci wyszukiwania oraz kampani w sieci reklamowej + remarketing
  150 zł
  Wszystkie podane ceny są cenami netto

  Kampanie reklamowe Adwords dla firm z Andrychowa

  Andrychów to piękne miasto, może kiedyś założymy tam biuro! Na dzień dzisiejszy kontakt telefoniczny i mailowy w zupełności wystarczy nawet podczas rozmów z Bułgarskimi Klientami. Obecnie w Andrychowie realizujemy kampanie SEM, Kampanie Google ADS oraz projektujemy strony internetowe.
  Zobacz jak pracujemy!
  Szybki kontakt to nasz atut!
   
  Wiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy o to, by najszybciej jak się da odpowiedzieć na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :) Niezależnie czy potrzebujesz druk, tablice reklamowe czy usługi marketingowe - pozostajemy do Twojej dyspozycji.
  Transparentna umowa
   
  Każdą umowę zarówno na pozycjonowanie lokalne , Kampanię Google adwords jak i Kampanię SEM automatycznie podpisujemy na czas nieokreślony z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia.
  Bez dodatkowych kosztów, bez "promocji", bez "dziwnych paragrafów".
  Działamy transparentnie, a nasza umowa ma tylko 4 strony napisane w prostym i zrozumiałym języku.
  Wszystko co związane z reklamą "pod jednym dachem"
  Kompleksowość to nasz kluczowy atut! Szukasz agencji, która zajmie się całą reklamą “od A do Z”? Potrzebujesz pomocy przy wybieraniu banerów reklamowych, ulotek lub wizytówek? Pomożemy, doradzimy, a jeszcze załatwimy w hurtowych cenach. Każda branża rządzi się swoimi prawami: sezonowością, ceną produktów lub usług i co najważniejsze, grupą docelową. Ważne, aby dobrać odpowiedni przekaz marketingowy oraz źródło kierowania reklamy. Możliwości mamy wiele od doboru odpowiednich fraz po konkretne dni wyświetlania reklam czy wybrane miejsca, które odwiedzali Twoi Klienci. Jesteśmy zgraną grupą specjalistów, którzy nie boją się nowych wyzwań. Lubimy szukać najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów i jesteśmy dumni z ich efektów.
  Zobacz przykładową kampanię reklamową (Google adwords) dla naszego Klienta, którego miesięczne przychody osiągają około 30 240 zł/ msc.
  Miasto nas nie ogranicza
   
  Nie jesteśmy z Andrychowa, ale obecnie to nie jest żadne utrudnienie, nawet przeciwnie! Biuro mamy w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się agencje reklamowe tylko w okolicy, a głównym źródłem pozyskania nowych klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazetach. Obecnie każdy ma telefon komórkowy, email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi klientami to nie problem.
  Dla kogo tworzymy Kampanie Adwords?
  Każdy może zostać naszym Klientem, niezależnie czy prowadzi lokalny biznes czy planuje rozszerzenie oferty na zagraniczne rynki. Podstawą do wszystkich kampanii internetowych, jest dobrze wykonana strona internetowa. Ma to ważne znaczenie zwłaszcza w przypadku kampanii Adwords, gdzie przez źle zoptymalizowaną stronę będziemy musieli więcej płacić za pozycje w pierwszej czwórce płatnych wyników Google. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie! Nawet branża erotyczna czy budowlana nie jest nam obca. Jednak warto zaznaczyć, że każdy z naszych Klientów ma wyłączność na daną branżę. Przykładowo, gdy prowadzimy kampanie dla dentysty z Andrychowa to, aż do zakończenia umowy nie prowadzimy działań marketingowych dla żadnej firmy z pokrewnej branży.

  Chcesz dedykowaną ofertę na Kampanie Adwords?

  Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

  Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

  Prowadzenie kampanii Google Adwords w Andrychowie - zalety

   

  Mierzalne efekty!

  Kampania Google Adwords pokazuje “czarno na białym”, które działania generują konwersje. Szybko możemy zmierzyć skuteczność działań marketingowych: które słowa kluczowe okazały się trafne, a które nie przyniosły rezultatów. Wspólnie wybierzemy odpowiednie dla danej branży frazy, a po zakończeniu danej kampanii wyślemy raport, w którym zobaczysz koszt za kliknięcie, liczbę wyświetleń oraz efekty. Kampania Google ADS jest najbardziej precyzyjną reklamą oferowaną przez branżę marketingową.

   

  Trafność i precyzyjność reklamy

  Prowadzisz średnią firmę, którą chcesz wypromować na terenie Andrychowa i okolic? Z jak dokładną lokalizacją? Może 2 km w promieniu firmy - jeśli tak, właśnie tam skierujemy reklamę. Wybierzemy lokalizację, gdzie występują Twoi Klienci. Na przykład, gdy prowadzisz catering dietetyczny, wiele z Twoich potencjalnych Klientów znajduje się w siłowniach.

   

  Uwaga!

  Podczas współpracy z nami wymagamy czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w pełni samodzielnie, ale zawsze potrzebujemy informację o produktach / usługach, które generują największe zyski, największych konkurentach oraz szczere podsumowanie wcześniejszych prób działań reklamowych.
  Wszystko i tak wyjdzie korzystając ze strony i podczas naszego pierwszego, dużego audytu, ale zwykle wolimy wiedzieć wcześniej na co zwrócić uwagę.

   

  Kampania Google Adwords - cennik w Andrychowie

  Sam wybierasz ile wydasz! W reklamie AdWords samodzielnie określasz budżet, jaki możesz przeznaczyć na kampanię w Google adwords. Ponad zaplanowane, przez Ciebie finanse nic więcej nie zostanie wydane. Możesz precyzyjnie określić dzienny budżet. Sezon dla Twojej branży w pełni? Możesz ustalić wysoki budżet dzienny. A może planujesz stały poziom wydatków? Budżet dzienny ustalamy na niższym poziomie. Żadna inna reklama nie daje Ci takich możliwości.


   

  Swoboda w działaniach marketingowych

  Wszystkie reklamy Google ADS można wstrzymać w dowolnym momencie. Nie chcesz, aby Twoja reklama wyświetlała się np. w niedziele? Wstrzymujesz ją. Widzisz, iż najlepszy ruch na Twojej stronie internetowej jest w godzinach popołudniowych? Ustawiasz reklamę tak, aby wyświetlała się tylko o określonej porze. Daje to bardzo dużą swobodę reklamodawcą, a co najważniejsze możliwość oszczędzania.

  Dowolność sposobu reklamowania

  Kolejny dowód swobody, którą oferuje nam Kampania Google Adwords jest wybór gdzie planujesz się reklamować. W sieci wyszukiwania lub sieci reklamowej.
  W sieci wyszukiwania dominuje reklama tekstowa, która wyświetla się ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania, z dopiskiem “reklama”. Jeżeli twoim wyborem będzie sieć reklamowa, masz możliwość tworzenia reklam zarówno tekstowych, jak i graficznych. Przygotujemy grafiki, które będą wyświetlać się w formie mini banerów na forach internetowych, lub portalach, które będą odwiedzać Twoi Klienci. Dla naszych Klientów na początek proponujemy sieć wyszukiwania, a gdy sprawdzimy, które słowa kluczowe przynoszą zyski, przechodzimy do sieci reklamowej. Dzięki temu mamy pewność doboru słów kluczowych do danej kampanii i nie “przepalamy” budżetu Klienta.

   

  9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

  Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie wykonać najróżniejsze usługi marketingowe. Otworzyć "agencję reklamową" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji reklamowej" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.
  JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

  Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie Google ADS naszych Klientów i zdobyciu
  aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

  UCZESTNICZYLIŚMY W :
   

  Zaufali
  nam